Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

Rafcio166

New member
Witam. mam pytanie, działa wam wpisywanie nazw z klawiatury zewnętrznej w aplikacji You tube , u mnie wpisuje tylko cyfry, liter nie chce pisać. LG LB650v
 

rafaaaal

Member
Model LG 47LG730V

Dekoder pod TV mam połączony po kablu hdmi, programy zmieniam pilotem od dekodera. Czy idzie ustawić aby mógł również zmieniać z magic pilotem?
 

rusek007

New member
Witam posiadam 55LB671V
Mam pytanie: zastosowanie HDD USB pozwala na nagrywanie z DVB-S z Cam CI? Bo ktoś tu wcześniej pisał że jest możliwość nagrywania tylko z DVB-T.
 

xmalpa18

New member
Panowie podbijam :) dzieki

Serwus ,czy jest ktos w stanie mi powiedziec jaka aplikacje sciagnac trzeba na Iphona aby sklonowac obraz telefony na Tv LG50LB670v, nie chodzi mi o obrazki czy tam filmiki same z telefonu ale cale wszystko tak jak bede sie poruszlał po telefonie zeby bylo to samo na tiviku. Miracast to sie chyba nazywa ale nie moge za cholery znalezc zadnej aplikacji na Iphona.


a co do plam na ekranie , to ja mam takie jak by rysy plam postaci scen kiedy przelacze jakis program i zanim zaladuje sie kolejny kanal to przez 2 sek mam czarne tlo wiadomo zawsze tak jest no i wlasnie na tym czarnym ekranie widac poprzedni program takie zarysy i stopniowo sie wygladza
 

ibotto

Member
Chyba mam jakis zjebany dekoder ADB albo tego nie ogarniam

Na "magic pilot"" wchodzisz w "domek", ustawienia (trybik,u góry po prawej) i jesteś w - szybkie ustawienia, na dole "ustawienia", na liście dekoderów nie ma dostawcy więc wybierasz na końcu "brak na liście" lub coś podobnego, przechodzisz dalej i na liscie producentów wybierasz "ADB", w pilotach klikasz na prawo > aż dojedziesz do "pilot 12" i coś zatwierdzasz (chyba pisało gotowe). Teraz gdy na magic naciśniesz klawisz 123/INPUT masz w prawym narożniku obrazek klawiatury, z nagrywaniem włącznie. Kanały masz też wprost na pilocie pod P, ale również jeden skok kółkiem to jeden kanał. Bajer fajny, lecz gdy jest więcej osób do pilota, to zaraz ktoś się pogubi a na pilocie od ADB masz słynne niebieskie "n" którym wychodzisz ze wszystkiego - koło ratunkowe dla seniorów.
 

ibotto

Member
Prościej jest wejść z magic pilota - 123/INPUT, konfiguracja, dekoder, itd ......

------------
Po zatrzymaniu nagrywania, pyta "chcesz zatrzymać ? Naciśnij OK" i na polu OK brak reakcji czyli nagranie skończy sie po zakończeniu pozycji na EPG. Nie badałem tematu dalej.
 

rafaaaal

Member
Na "magic pilot"" wchodzisz w "domek", ustawienia (trybik,u góry po prawej) i jesteś w - szybkie ustawienia, na dole "ustawienia", na liście dekoderów nie ma dostawcy więc wybierasz na końcu "brak na liście" lub coś podobnego, przechodzisz dalej i na liscie producentów wybierasz "ADB", w pilotach klikasz na prawo > aż dojedziesz do "pilot 12" i coś zatwierdzasz (chyba pisało gotowe). Teraz gdy na magic naciśniesz klawisz 123/INPUT masz w prawym narożniku obrazek klawiatury, z nagrywaniem włącznie. Kanały masz też wprost na pilocie pod P, ale również jeden skok kółkiem to jeden kanał. Bajer fajny, lecz gdy jest więcej osób do pilota, to zaraz ktoś się pogubi a na pilocie od ADB masz słynne niebieskie "n" którym wychodzisz ze wszystkiego - koło ratunkowe dla seniorów.

Dzięki, bede próbował po powrocie z roboty, ogólnie wszystko wcześniej robiłem jak piszesz. Przeskakiwałem na pilotach do pilot 12 (na kazdym niby trzeba było sprawdzac czy pilot reaguje ale na żadnym nie zmieniał kanałów). Mogłem coś zjebać wieć bede testował po powrocie.
Ten obrazek klawiatury z nagrywaniem miałem. Tylko magic kanałów niechce zmieniać. I nie zwiększa głosu przez dekoder tylko sam TV.
 

rusek007

New member
Ponawiam pytanie:
Czy w 55LB671V zastosowanie HDD USB pozwala na nagrywanie z DVB-S z Cam CI (Aston w NC+)? Bo ktoś tu wcześniej pisał że jest możliwość nagrywania tylko z DVB-T.
Mam zamiar kupić twardziela i nie chcę zostać z ręką w nocniku :)
 

ibotto

Member
Nocnik gwarantowany. Lepiej podłącz pendriva (pustego !!!) po USB i spróbuj aktywować TimeMachine, to bedzie test. Z pewnością negatywny.
 

old gomez

New member
Witam. jestem tu nowy i chciałbym wiedzieć czy da sie zrobić downgrade'a następującego 32LB550B? jest to bezpieczne? potrzebuje wejść do menu serwisowego
 

panczos

New member
koledzy podpowie ktoś posiadam LG 65 LB730v i zauważyłem dziś że telewizor sam się wyłącył i włączył i tak kilka razy co to może być zgłaszać do serwisu czy coś w ustawieniach
 
Do góry