Model na 2015 rok czyli LG 43UF770V

NovyKRK

New member
Witam.

Szukam więcej informacji o tym modelu, wiem że to nowość ale najbardziej interesuje mnie matryca ile faktycznych Hz posiada.:blagam:

TV jest w ofercie neo24 i neonet z tym że produkt jest na razie niedostępny. Cena w UK przeraża, ciekawe jaka będzie w PL
 

WPPP

Member
Witam.

Szukam więcej informacji o tym modelu, wiem że to nowość ale najbardziej interesuje mnie matryca ile faktycznych Hz posiada.:blagam:

TV jest w ofercie neo24 i neonet z tym że produkt jest na razie niedostępny. Cena w UK przeraża, ciekawe jaka będzie w PL

To mogę Cię pocieszyć, że w UK Smart TV LG z 2014 roku od początku do końca są najdroższe chyba w całej Europie.
Podejrzewam więc, że ze wszystkimi modelami z linii 2015 roku będzie dokładnie tak samo. Najtaniej widziałem we Francji, w Niemczech też jest drogo, być może zaraz po UK (z wyjątkiem wyprzedaży z powodu wyczyszczania magazynów z ubiegłorocznych modeli), ale i tak taniej. Zdarzają się też niezłe ceny w Hiszpanii i we Włoszech, ale te najniższe, atrakcyjne ceny są tylko w pojedynczych sklepach. Przy czym, piszę o tym tylko informacyjnie dla porównania z cenami w PL, bo nie ma żadnego sensu kupować na zachodzie, tym bardziej, że prawie żadne sklepy internetowe nie wysyłają do Polski. Poza tym, wiadomo jak to jest ze współczesnymi TV. Nie zawsze uda się kupić dobry egzemplarz za pierwszym razem, dlatego zagranica absolutnie odpada. W dodatku polski rynek sklepów RTV jest konkurencyjny, więc najtańsi sprzedawcy mają całkiem rozsądne marże.

Ponadto, model LG 43UF770V już gdzieś widziałem w zachodnim sklepie internetowym (zapowiedz, jeszcze bez fizycznej dostępności) w cenie nieco powyżej 900 euro, co jest ceną tylko nieco większą od cen startowych ubiegłorocznego modelu LG 42LB730V, więc chyba jednak nie jest źle.

I coś mi się kojarzy, że widziałem tam informację, że matryca ma natywne 100 Hz, a podkręcony przez procesor obrazu do 1000 Hz, ale mogę źle pamiętać, bo nie jest to TV dla mnie brany pod uwagę i będący z sferze większego zainteresowania.
I ma on chyba procesor czterordzeniowy, być może o taktowaniu 1.6 (z youtube coś takiego usłyszałem w j. niemieckim- o ile dotyczyło to również tego modelu, ale raczej tak).
Nadto, nie ma chyba 3D, lecz w modelach Ultra HD z 2014 roku było podobnie.

W każdym bądź razie, trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość, bo wciąż jeszcze nie wszystkie modele zostały zaprezentowane. Powyższego modelu na polskiej stronie LG nadal brakuje.
 

NovyKRK

New member
Dzięki :)

Też widziałem ceny w UK i mnie przerażały. Prześledziłem też zeszłoroczne TV i np 6 miesięcy po wejściu na rynek cena była niższa o 1700zł :) Nie wiem czy tyle wytrzymam bo stary lg 32lc52 kończy pomału swój żywot. Dziś wyczytałem że matryca ma mieć 100 Hz także dobrze że potwierdzasz tą wiadomość :)
 

NovyKRK

New member
Pojawił się już w euro rtv agd. Zmieniło się oznaczenie modelu LG 43UF7787 ale specyfikacja chyba taka sama. Cena.... 4099

Edit:

Dzwoniłem do Euro i nie mają go w żadnym sklepie. Można go zamówić i będzie do 30 dni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry