Mniejsze wiszące kolumny dają radę?

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Blackninja ma racje bo tak powiedzial czy opiera swoja wiedze na jakis wiarygodnych testach?

Zapewne Blackninja osłuchał się sporej ilości różnych kolumn i może wypowiadać się w tej kwestii .Odnośnie testów JBL mogę podrzucić kilka z zagranicznych czasopism,z różnych lat , ale obawiam się że i tak nic z tego nie będziesz wiedzieć .Translate Google kompletnie się nie nadaje do tłumaczeń technicznych
 

collider

New member
Bez reklam
Przepraszam, czy próbujesz mnie urazić sugerując, że język angielski jest dla mnie zupełnie obcy?

Nie wątpie w to, że Blackninja osłuchał się kolumn i wszelkiej maści sprzętu w ilości nieporównywalnej do większości z nas tu na forum i jest też pewne, że w tej dziedzinie jest autorytetem, ale wojna o to, który rodzaj kolumn jest lepszy trwa chyba od początków mody i kultury HiFi. Dlatego też, ani on mi ani ja jemu prawdopodobie nie udowodnię wyższości jednego nad drugim. Jednak z mojego punktu widzenia biorąc głośniki w tym samym przedziale cenowym definitywnie wybrałbym podłogowe i o to mi tylko chodzi. O tyle i aż tyle.

Muszę się przyznać, że dopiero ten filmik:
[youtube]uNvntwm0CjM[/youtube]
uświadomił mi z czym mam do czynienia (kontrowersje wokół monitorów JBL). Zbieram szczękę z podłogi :shock:. Pewnie mógłbym dalej polemizować, jednak muszę przyznać rację Blackninji, że to głośniki wyjątkowe i szukanie dziury w całym na siłę jest pozbawione sensu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Nie, po wielkości samych monitorów, gdyż wcześniej nie czytałem specyfikacji :oops: tych głośników a jedynie opierałem się na mylnym ich wyobrażeniu. Napradę cieszę się twoim szczęściem, że sobie tak chumor poprawiłeś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bordowe z tylu, w sam raz pasuja mi pod tv :) W mysl zasady "rozmiar ma znaczenie" ;)
Mozna jeszcze wykorzystac na szafe (dobry kompromis z zona), ew. schowac tam kochanke, pomyslow jest duzo ;) wystarczy dorobic drzwi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry