Mixelectronics.pl

Elektra

New member
Przed chwilą wypowiadałam się na ten temat w wątku mówiącym o wyborze sklepu. Widzę, że nikt nie pytał jeszcze użytkowników forum o opinie na temat mixelectronics.pl - a sama jestem ciekawa co myślicie, czy kupowaliście tam sprzęt i czy uważacie, że był to dobry zakup. Jak z kwestiami formalnymi - gwarancja itp Co uważacie za zaletę, a co za wadę sklepu. Sama na razie mam pozytywne odczucia - jakiś czas temu rezerwowałam i odbierałam osobiście TV, wcześniej kilka elementów sprzętu AGD.

Z racji, iż czytałam wątki dotyczące innych sklepów na tym forum - widzę, że często zdania są podzielone. Sama - od jakiegoś czasu korzystająca z Internetu w codziennych zakupach, również mam różne doświadczenia...
Wypowiedzcie się więc i w tym temacie.
 

Foxxx24

New member
Ja kupowałem w Krakowskim oddziale sklepu tej firmy i naprawdę obsługa była bardzo dobra i możliwość rozpakowania oraz obejrzenia sprzętu przy odbiorze osobistym bez żadnych problemów.
Zrobiłem tam już kilka zakupów i plazmę oraz Blu ray również kupię tam.

Więc ze swej strony polecam:)


Pozdrawiam.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ok

Kupowałem u nich kilka razy sprzęt RTV. Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie mogę narzekać.
 

Kemot7

New member
Kupiłem około 1,5 roku temu u Nich kamerę Panasonics + monitor NEC LCD 22 cale. Oba produkty z gazetki promocyjnej. Ceny dość atrakcyjne. Monitor przyszedł do sklepu JEDEN (a w zasadzie jak chciałem go kupić to powiedziano, że "jedzie"). Poczekałem zatem i mam prosty, ale dla mnie w zupełności wystarczający do pracy LCD.

Kamera jednak była sprzedana mi z wystawy (a dokładniej ze szklanej gabloty)! Na początku byłem lekko zszokowany, gdyż urządzenie miało widoczne ślady użytkowania (niewielkie ale jednak). Ponieważ czekałem na przyjazd monitora miałem "chwilke" na zastanowienie się i dokładne obejrzenie sprzętu. Finalnie zdecydowałem się na zakup wspomnianej kamery. Działa sprawnie do dziś. Uważam jednak, że to nie w porządku oferować sprzęt powystawowy w reklamie, bez wspominania o tym (na opuszczenie z ceny nikt nie chciał się zgodzić).

Miesiąc temu kupiłem poprzez internet DVD. Po kilku dniach odebrałem w sklepie. Wszystko sprawnie i elegancko.

Tak więc moje odczucia są dość zróżnicowane, jednak z przewagą na PLUS.

Żeby wszystko było jasne, sklep w Kielcach, ulica Radomska.

Pozdrawiam
 

CORTEZ

New member
Regulamin to jakieś kuriozum :)

:D
4.3.
Ryzyko przypadkowej utraty lub uszkodzenia Produktu przechodzi na klienta z chwilą jego wydania przewoźnikowi.



A poważnie: po co w przypadku telewizorów Panasonica oferują przedłużenie seryjnej gwarancji do 3 lub 5 lat?
Czy odbiorniki kupione w tej sieci nie podlegają akcji gwarancja 5-letnia? Ktoś coś wie?


 

czesio_666

New member
Przyłączam się do pozytywnych opinii o sklepie. Ja rezerwowałem TV przez neta a dobierałem osobiście w Olkuszu na ul. Mickiewicza.
Na miejscu mogłem sprawdzic telewizor pod wzgledem ewentualnych uszkodzeń mechanicznych.
Pan ze sklepu pomogł mi go jeszcze zapakować do samochodu.
 

czesio_666

New member
:D
4.3.
Ryzyko przypadkowej utraty lub uszkodzenia Produktu przechodzi na klienta z chwilą jego wydania przewoźnikowi.

Ten punkt to jakaś masakra:-?


A poważnie: po co w przypadku telewizorów Panasonica oferują przedłużenie seryjnej gwarancji do 3 lub 5 lat?
Czy odbiorniki kupione w tej sieci nie podlegają akcji gwarancja 5-letnia? Ktoś coś wie?





Z tego co widzę przeglądając stronki innych sklepów inni też oferują klientom wydłużenie gwarancji do 5 lat.
Takie wydłużenie zazwyczaj kosztuje kilka dodatkowych stówek (brrrrrrr).
Jest gdzieś na forum temat poruszający to "wydłużenie gwarancji" przez sklepy i wynika z niego że ta dodatkowa kasa to wykup ubezpieczenia w jakiejś firmie ubezpieczeniowej na wypadek awarii.
Jak kupiłem plazmę w mixie i bez problemu zarejestrowałem (wydłużyłem gwarancję) na stronie panasa.
 

ProSiaczek

New member
Też mam pozytywne zdanie o tym sklepie.
Zamówionego towaru nie mieli na składzie.Otrzymałem wiadomość,że będzie z 7 dni a w piątym dniu wiadomość o odbiorze więc to chyba dobrze świadczy o sklepie. Towar z działu AGD. Odbiór miałem osobisty w sklepie bo mam go pod nosem.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Zamawialem przez neta a odbior byl osobisty i wszystko bylo ok.
Niestety to jeden z niewielu sklepów internetowych, który w swoim regulaminie nie honoruje ustawowych uprawnień kupującego z tytułu zawarcia umowy zakupu poza siedzibą sprzedawcy (np. możliwość zwrotu do 10 dni). Stąd ta naciągana konstrukcja zamawienia przez internet zwanego u nich "rezerwacją", a nie zamawianiem.

Na szczęście firma ta ma kilka innych niż www.mixelectronics.pl witryn internetowych, przez które można zamawiać ten sam sprzęt, w tych samych cenach, z tego samego magazynu, już bez tych ograniczeń.
 
Ostatnia edycja:

mario_p

Member
JackS. możesz podać jakie inne witryny ma mixelectronics, dzisiaj zamówiłem u nich Samsunga B551 i wkurza mnie ta ich opłata logistyczna. Niby 45zł ale za co? Sprzęt jest na sklepie tylko droższy, jak zamówię przez net i odbieram u nich to za co ta opłata? Powinni podawać tę opłatę w wyszukiwarkach.
Za niedługo chcę kupić Panasa G20 i chciałem też u nich ale chyba na przekór :razz: kupię gdzie indziej
 

Marucins

Member
Zamówiłem tam TV.
Strona wskazała sklep, po telefonicznym kontakcie okazała się że cena jest jeszcze niższa niż na ich stronie - super sprawa 5 stówek w kieszeni.
Kontakt błyskawiczny, transakcja przeszła znakomicie. Wysyłka została nadana niemal następnego dnia jak tylko otrzymali zaksięgowano kasę.

zamówienie wyglądało tak: http://www.hdtv.com.pl/forum/676818-post986.html
 

cronoseek

New member
Do niedawna zaopatrywałem się w media expercie i euro rtv agd. Jednak od kiedy u mnie pojawił się mixelectronics tylko u nich, cenowo jak i jakością obsługi biją na głowę resztę. Jak do tej pory zakupiłem u nich dwa TV dwa aparaty laptop i kilka rzeczy z AGD teraz szykuje się zakup kolejnego TV i XBOX-a i raczej nie zanosi się na zmianę dostawcy. Szczerze polecam.
 

krazy777

Member
Bez reklam
Kupowałem tam player Wiwa HD-5. Operacja trwa 2 dni i sprzęt jest do odebrania w sklepie. Dodam tylko, że pierwszy player przyszedl uszkodzony i w sklepie mi zwrócono kasę, zamówiłem drugi i jest ok.
 

UZI11

New member
Jeżeli chodzi o mix electronics - jako były sprzedawca w tej sieci - moge powiedzieć że firma dużą uwagę poświęca na jakość obsługi. Polecam też drugą stronę tej firmy, gdzie ceny są inne: Zadowolenie.pl
 

Nacho85

New member
Kupywał ktoś ostatnio u nich ? Interesuje mnie tam zakup tv bo mają najlepszą cenę. Towar dostarczają oni czy zewnętrzny kurier ?
 
Do góry