Mitsubishi Electric Corporation przedstawia nową wersję telewizorów laserowych .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam


Mitsubishi Electric Corporation przedstawia nową wersję telewizorów laserowych .
Telewizor ma się ukazać 29 czerwca w Japonii. Model nazywa się (LCD-55LSR3) i jest rozmiaru 55". Posiada lepszą reprodukcję kolorów dzięki użyciu czerwonego światła lasera i koloru błękitnego podświetlenia LED.



Cena jest otwarta i ma wynosić około 12.000 zł a szacowana liczba sprzedaży to 3000 sztuk miesięcznie na początek.


DIATONE - głośniki dźwięku przestrzennego
Oprócz wysokiej jakości obrazu , telewizor posiada głośniki DIATONE ", co jest charakterystyczne dla super jakości dźwięku. Telewizor obsługuje 3d i jest zintegrowany z BD / HDD.




Jest co prawda odchudzony znacznie ale dalej dość "gruby"



0530-2.jpg

pilot

Parametry :
TBumacz Google

av watch
 
D

Deleted member 121090

Guest
Bardzo bym chciał naocznie mieć przyjemność z takim TV poobcować. Plus na pewno za głośniki. To ewenement w świecie obecnych cieniasów. Tylko z pilotem bym sobie nie poradził.
KiKi
widziałeś poprzednie laserowe Mitsubishi w akcji?
Jaki dają obraz?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak widziałem kilka razy. Były prezentowane w Idianapolis, w Las Vegas a ostatnio nawet w Berlinie.
Przy dobrym sygnale rewelacja -kolory nasycone bajka.
Wrażliwy jednak na kąty boczne.
No i nie jest cienki.

Pięknie się prezentował
Bo ten tu nie jest taki ładny.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Tak widziałem kilka razy. Były prezentowane w Idianapolis, w Las Vegas a ostatnio nawet w Berlinie.
Przy dobrym sygnale rewelacja -kolory nasycone bajka.
Wrażliwy jednak na kąty boczne.
No i nie jest cienki.

Pięknie się prezentował
Bo ten tu nie jest taki ładny.
Dzięki za info.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Jeśli telewizory firmy Mitsubishi Electric Corporation byłyby dostępne na rynku europejskim to zapewne
byłyby dostępne takźe na rynku polskim. Stanowiły by według mnie nie lada "gratkę" dla koneserów dobrego obrazu i dźwięku. Tego należy sobie życzyć , aby w końcu to się stało , a nie tylko w Ameryce Północnej i Japonii , gdzie są dostępne i cieszą się dużą popularnością.:D



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Witam,
Jeśli telewizory firmy Mitsubishi Electric Corporation byłyby dostępne na rynku europejskim to zapewne
byłyby dostępne takźe na rynku polskim. Stanowiły by według mnie nie lada "gratkę" dla koneserów dobrego obrazu i dźwięku. Tego należy sobie życzyć , aby w końcu to się stało , a nie tylko w Ameryce Północnej i Japonii , gdzie są dostępne i cieszą się dużą popularnością.:D



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Poczytaj o ich awaryjności;)
 

accu

New member
Bez reklam
Poczytaj o ich awaryjności;)

Witaj,

Nie ma telewizorów obojętnie w jakiej technologii , których jakiś % wyprodukowanych egzemplarzy będzie miał jakieś usterki , które "wyjdą" dopiero w czasie normalnej , codziennej eksploatacji.


Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czytam na forach USA i nikt się nie skarży, a ceny jak sprawdzisz na Amazon.com to się uradujesz cenami bo są bardzo konkurencyjne do innych technologii.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

System głośnikowy mają bardzo dobry, 2 głośniki niskotonowe , 8 głośników szerokopasmowych,
wbudowany dysk HDD o pojemności 1TB oraz nagrywarka Blu-ray , trzy tunery cyfrowe.
Według mnie znakomite wyposażenie i cena w "normie".


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry