Mission 5.0 - proszę o szybką poradę

Markonelli

New member
blackninja, tyle, że ja nie wiem co one są warte - bo może ta cena nie jest jakaś niezwykle niska i zestaw jest bardzo, bardzo średni.....
BTW, dzięki za propozycję, może wkrótce będę się uśmiechał do Ciebie o coś więcej (jeśli można oczywiście) ;)
 

Markonelli

New member
no to pytam: budżet ~3000zł (im mniej tym lepiej), salon 35m2 (5x7m, sprzęt ma stać na krótszej ścianie, słuchany i oglądany ze środka pomieszczenia), ma być bezwzględnie KD z BD choć równie intensywnie będzie słuchana muza w stereo (i tu jest chyba problem, żeby jedno i drugie miało ręce i nogi), jak trzeba ma być głośno, ale ważniejsza jest jednak jakość dźwięku...
odtwarzacz Blu-Ray nie musi być "wypasiony" - posiadam WD HD Media Player do odtwarzania plików

....trochę to wszystko nie w temacie "Kolumny", ale..........;)

z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie, nie jestem znawcą sprzętu, ale mam dobre ucho i uwielbiam dobry dźwięk
 

marecki6

New member
Bez reklam
dokladnie tak jak pisze blackninja te missiony mozesz sobie odpuscic, one sa za male na 18m2 a co dopiero przy tak duzej powierzchni jaka ty masz.... pomijajac powierzchnie to po odsluchu tego zestawu nie bylem zadowolony - byly nijakie
 
Do góry