miracast

snerta

New member
Witam serdecznie, od wczoraj jestem posiadaczka tv Thomson 40FZ5533W. Podobno istnieje mozliwosc wyswietlania na nim tresci ze smartfona, gdzies w ustawieniach znalazlam haslo miracast, niestety moj telefon (samsung s4) nie laczy sie z telewizorem. Samo wifi w tv smiga. W czym moze lezec problem?
 

snerta

New member
Najwyrazniej tylko 'powinno'. Dodam tez ze probowalam instalacji aplikacji majacych sluzyc do wyswietlania zawartosci smartfona na tv i tez nic.
 

kuer3

New member
Pewnie nie da rady w niektórych tv i telefonach brakuje certyfikatów i w tym jest problem .Ja np.w moim panasonicu Mogę przesyłać obraz z nota 3 na tv ale z komputera na tv juz nie da rady wyskakuje na kompie komunikat brak certyfikatu i zapewne u ciebie tez w którym s urzadeniu jest tak samo
 

snerta

New member
w ustawieniach telewizora odpalam miracast, wchodze w ustawienia telefonu, screen mirroring, przesuwam suwak, zeby aktywowac i... no wlasnie, i nic. Nie znajduje tv. Ta usluga na pewno jest dostepna dla mojego modelu, bo wchodzac w miracast w tv jasno pisze, ze "miracast w telewizorze jest otwarty, uruchom miracast w telefonie"
 

Puma2014

New member
Nie wiem czy o to chodzi ale w moim LG trzeba włączyć "monitor" tzn. wybrać jakieś wejście np. AV, gdy oglądam TV to nic nie znajduje mój Note 2.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli Telewizor ma Miracast i SMartfon - to musisz działać.
Czasami się na męczyliśmy - ale w sumie wszystkie telewizory się poddały i ...działa.
 

showtime2

New member
Czy potrzeba jakiś program do tego przesylania ? Mam w thomsonie miracast, ale niestety nic nie mogę przesłać. Łączy mi się z tabletem, z telefonem .. ale na telewizorze jest czarny ekran, wyświetla się tylko, głośność na dole i zero opcji robienia czegokolwiek. Ciemno, jakaś nazwa portu i tyle.


Pomóżcie. thomson fz5533
 
Do góry