Mini wieża dla córki

olcia0

New member
Witam ponownie wszystkich,kilka razy pomogliście w wyborze sprzętów grających,dlatego pozwoliłem sobie i tym razem poprosić o pomoc.Chciałbym kupić córce(11 lat) jakąś fajną i w miare dobrze grajacą mini-wieżę,oczywiście musi mieć USB,RDS,czytać mp3.Budżet nie może przekroczyć 500zł.Wiem,że to niewiele,ale myślę,że za te pieniądze mozna nabyć dobrze grającą zabawkę.Sam posiadam kino domowe JVC i jestem bardzo zadowolony z tej firmy.Biorę pod uwagę tylko znane firmy JVC,SONY, PANASONIC.Byłbym wdzięczny za jakieś typy.:)
 

pkomp

New member
idz i kup to co ładnie sie prezentuje ma drewniane kolumny i obsługuje to wszystko

nie licz na porady bo obecne wieże w całości to chłam łącznie z pianocraftem....
wysoka jakośc to oferował sprzet 15 lat temu a nie obecnie
 
D

Deleted member 141725

Guest
powiedz mi co nie jest "chłam" skoro nawet pianocraft jest według Ciebie pkomp? trochę przesadzasz. olcia0 aż tak się nie przejmuj zakupem - do 500zł nie kupisz nic co by się jakoś wyróżniało na tle konkurencji - zwracaj uwagę na producenta aby miał serwis w miejscowości gdzie jesteś oraz jak pkomp napisał czyta to wszystko i ma drewniane kolumny.
 

Cyborg65

New member
Witam

Osobiście wolałbym zbierać 5 lat pieniądze i kupić dziecku coś co wypluwa z siebie dźwięki przyjemne dla ucha , niż narażać młody słuch na tego rodzaju ekstremalne eksperymenty. Przemyśl to raz jeszcze prawie na połowę jednego sensownego głośnika do stereo już masz. Kupując coś takiego dla dzieciaka robisz mu przyjemność i najdelikatniej mówiąc szkodzisz.
Spróbowałem spojrzeć na to z innej strony, ale może i ty spróbuj.
Pozdrawiam:lol:
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
coś co ladnie wygląda (a to pewnie najważniejsze z punktu widzenia dziecka) i produkuje dzwięk nawet zaskakujaco zadowalający a przy tym czyta bez problemu wiekszosc plikow: Samsung MM-C530D, http://www.ceneo.pl/6745017
A jak sie dziecko dorobi telewizora, to i koleżankom bedzie mogła szpanować dvd i puszczaniem filmow z pendriva :D
nie wiem tylko jak z ergonomią odtwarzania mp3 bez telewizora - czyli jak to jest z nawigacja po katalogach, itp, bo bawilem sie tylko podlaczonym do tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej klasie dobrymi warunkami dysponuje :
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/60246-jvc-ca-uxf-2b-recenzja.html
Świetnie się prezentuje i wygląda na żywo :
JVC Polska Produkty Audio Mikro Systemy Audio UX-TB30
Testowałem ją - bardzo się podoba młodzieży.
004_P1180533.JPG


016_P1180546.JPG

014_P1180573.JPG
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 141725

Guest
pkomp - rozumiem, że jako dobry sprzęt określasz dopiero produkty od pewnego poziomu. Jednak uważam, że np. Pianocraft czy mini Denona lub Onkyo to jednak jest poziom od którego powinno się zaczynać szukając sprzętu audio który jakoś gra. Gdybym musiał słuchać muzyki na czymś za 500zł pewnie bym się męczył i wybrałbym ciszę :). Jednak nie raz słyszałem Pianocrafta i potrafi zagrać szczególnie te wyższe serie - od czegoś trzeba zacząć aby zrozumieć, pogłębiać i dążyć do lepszego.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Ja czytająć wasze posty kupiłem ten model JVC UX-TB30 499zł ,2 lata gwarancji ,Fajnie wygląda,jak gra ?na razie słyszałem tylko w sklepie .Czeka w skrzynce aż do świąt.Dzięki za rady.
 

dejfit

New member
O proszę jak miło i uprzejmie się zrobiło.. Panowie tu tak zawsze ?

Chciałbym jednak wrócić do tematu, jeżeli pozwolicie. Mam podobny problem.
Chciałem wybrać jakiś wynalazek na święta dla mamy, która przed snem codziennie słucha przede wszystkim radia, ma kilka płyt z poezją śpiewaną oraz słucha wierszy W.Szymborskiej.
Pytanie brzmi czy ktoś miał do czynienia w ostatnim czasie kilku takich mini zestawów "do 500-600pln" ? Czy to na prawdę się do niczego nie nadaje ? Może powinienem jednak dołożyć i kupić np. Yamahę MCR-040, Onkyo CS 325 albo jeszcze coś innego ? Czy to coś zmieni ? Onkyo podobno można potem ew. rozbudować ... czy to ma sens przy takim użytkowaniu ? Może pójść do piwnicy kupić mdf i zacząć rzeźbić jakieś DIY ? Na gwiazdkę może zdążę
 

dejfit

New member
Dziękuję. Przeczytałem "recenzję", na pewno jej posłucham jak będzie na półce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

olcia0

New member
Nie myślałem,że aż tak rozgrzeję atmosferę:shock:,sprzęcić już zamówiony,bardzo podoba mi się wizualnie a i nie gra najgorzej,a jak córka dorośnie to kupi sobie coś lepszego,a sprzęcić powędruje do sauny,myślę,że w erze ipodów i innych wynalazków dzwięk wydobywający się z tego maleństwa będzie o niebo lepszy,niż w słuchawkach lub też z telefonu bądz laptopa.Jak podłącze u siebie zestaw to coś tam jeszcze naskrobie.Miłych świąt życzę wszystkim.:)
 

Mazi_SM

New member
Witam,

Pozwolę sobie podłączyć do tematu. Miałem zakładać osobny temat, ale na tą chwile jeszcze dokładnie nie wiem jaką kwotą będę dysponował. Aktualnie do 1 tysiąca, może się uda wygospodarować jeszcze 500 złotych.

Do rzeczy. Z racji na częste przeprowadzki potrzebuję niewielkiego sprzętu więc raczej odpada "składany" zestaw. Musi to być także coś nowego bo potrzebuję faktury. Słucham bardzo dużo radia więc potrzebny w miarę dobry tuner (czytałem że niektóre Piano mają słaby jak w E320), jeśli chodzi o gatunki muzyczne to rock, pop i raczej łagodne dźwięki niż metal itd...

I teraz ciągle się zastanawiam czy przy obecnym trybie życia teraz zainwestować w coś tańszego typu Sharp XL-100, Philips 772. A za kilka lat coś sobie złożyć.

Czy od razu celować w maksimum funduszy czyli Denon M38, Yamaha 550, 640, 730, Onkyo 645.

Pytanie zasadnicze, czy do sprzętu tańszego (do 1000) jak np. ten Sharp, będę mógł w przyszłości coś podłączyć (DVD, telewizor, komp).

Widziałem, że często polecacie JVC UX-TB30, ale jej wygląd średnio mi leży. Polecane jest też często Onkyo 545 i teraz ciekawostka.

Jak wyczytałem na audiostereo (sorry jeśli nie można reklamować konkurencji) bebechy Onkyo 545, Sharp XL-200 i Pionera X-HM50 są takie same. Miałby się różnić ceną (Sharp a Pionek 500 zł!), wyświetlaczem i głośnikami.

Jeśli taka prawda to biorę Sharpa (100, bez Ipoda).

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry