Min 48" do sportu około 2000

Lucyfer13

New member
Witam poszukuję prostego i dużego tv głównie do oglądania piłki nożne we wmiarę rozsądnej cenie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2.Jak daleko siedzimy(leżymy) od ekranu telewizora ? 4m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? najczęściej 1
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? głównie na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? z tyły, raczej mocno ale będa zasłony :)
7.Jaki masz obecnie telewizor ? lg26" hanspree 32"
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? koniecznie dvb-c, najlepiej fullhd
11. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? telewizja kablowa w tym canal+hd
10.Jakie urządzenia ? ps3
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 4h ale w weekendy kolo 8h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? tak, 10%
16.Preferencje co do marki ? nie
17.Preferencje co do wielkości ? minimum 48 cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? nic
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 50/50
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2000 może troszkę wiecej jak bedzie warto
21.Czy potrzebujesz 3d ? nie
22.Czy potrzebujesz smart tv ? nie
23.Czy potrzebujesz wifi ? nie
25. Czy będziesz korzystać z widgetów? nie
26. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD? nie
27. Na czym najbardziej Ci zależy: dobry obraz i dźwięk, w miarę szybka zmiana kanałów
 

Lucyfer13

New member
sorki ale nie wiem jak edytować post
tak sobie znalazłem LG 50LF5610 albo PHILIPS 49PUH4900
ale najbardziej mi wpadł w oko TCL F55S4805S tylko czy warto dołożyć te dwie stówki ?
 

jasssu

New member
Ten Philips, który wymieniłeś to model UHD, a ja bym Ci polecał w tym budżecie bardziej jakieś FHD. Z tej samej stajni jest dobry model 50PFH5500, musiałbyś dopłacić do niego 200 zł, ale masz 50 cali, najlepszy smart na rynku i obraz na całkiem niezłym poziomie.
 

Lucyfer13

New member
Racja że w tym budżecie lepiej FHD, ale smart to mi raczej nie potrzebny zamiast tego wolę cale i dobry dzwięk i obraz :)
Może ktoś coś o tym TCL
 

Lucyfer13

New member
Jak na byle co to 2000 ale jakby było warto to do max 2300 mogę wydać ;)
Po prostu uważam że żaden droższy nie jest mi potrzebny i stąd te TCL wymyśliłem :p
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To trochę kiepsko, bo jeżeli potrzebujesz TV do sportu to przydałaby się 120 Hz matryca w tej cenie i rozmiarze raczej niczego nie znajdziesz. Za 2400 dostaniesz Samsunga J6200, a to już jeden z lepszych modeli FHD. Warto więc dołożyć tą dodatkową stówkę.
 

jasssu

New member
Jakby nie patrzeć Android ma najwięcej aplikacji w swojej ofercie, a spoglądając na fakty nie będzie już takie śmieszne. Po prostu tak jest i tyle, nie ma co gadać. :)

Jeśli się ze mną nie zgadzasz nic nie stoi na przeszkodzie byś sam wskazał swojego faworyta. :)
 

Pan_S

New member
Jakby nie patrzeć Android ma najwięcej aplikacji w swojej ofercie, a spoglądając na fakty nie będzie już takie śmieszne. Po prostu tak jest i tyle, nie ma co gadać. :)

Jeśli się ze mną nie zgadzasz nic nie stoi na przeszkodzie byś sam wskazał swojego faworyta. :)

Jeśli uważasz, że platforma AndroidTV jest najlepsza obecnie na rynku to nie miej mi tego za złe, ale z Ciebie taki spec, jak z koziej dupy trąba. Z całym szacunkiem do bliźniego.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jakby nie patrzeć Android ma najwięcej aplikacji w swojej ofercie, a spoglądając na fakty nie będzie już takie śmieszne. Po prostu tak jest i tyle, nie ma co gadać. :)

Jeśli się ze mną nie zgadzasz nic nie stoi na przeszkodzie byś sam wskazał swojego faworyta. :)
Na jakie fakty? Fakty są takie, że Android jest już rok na rynku i stabilność jego działania pozostawia wiele do życzenia. Na telewizorach Sony jest to jeszcze do przyjęcia ale na badziewiu od Philipsa tak dobrze już nie jest. Ciągłe obietnice, że kolejna aktualizacja poprawi wszystko, a tak naprawdę nie wnosi ona nic nowego. PIP udało się po roku. Brawo.
Patrząc na twoje posty każdemu polecasz telewizory od Philipsa. Nie wiem, czy otrzymujesz z tego tytułu jakieś profity ale najwyższy czas aby przestać zaklinać rzeczywistość i powiedzieć głośno, że telewizory od Philipsa z Androidem na 2015 to po prostu jeden wielki bubel.
Swojego faworyta w tej klasie cenowej wskazałem kilka postów wcześniej.
 

jasssu

New member
Philipsowi nie udało się wprowadzić Androida bez poślizgu to prawda. Niemniej piszemy o możliwościach Smarta jako takiego - po pierwsze ten Philips otrzyma aktualizację do 6, po drugie firma nie pozostawia klientów samych sobie i te aktualizacje wychodzą. Ponadto nie zapominajmy, że Android to produkt Google i to on w dużej mierze jest odpowiedzialny za stan platformy.

Android na telefony też przez pierwsze 3 lata istnienia był przeklinany i miażdżony w porównaniu do systemu iPhona - udało się dogonić mu konkurenta, a w wielu punktach wyprzedzić.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To po co polecać komus coś co działa źle i jest niestabilne? Nie twierdzę że Android to zły system ale na chwilę obecną, ja dziękuję za takiego bubla i cały worek niespełnionych obietnic.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android na nowej platformie gra bardzo dobrze.Nie udało się nam ani razu zawiesić telewizora.
 
Do góry