Migotanie/Piksele PHILIPS 65PUS8818

MKusiu

Member
Witam, zaobserwowałem to zjawisko jakieś 3 miesiące temu pierwszy raz, trwało jakieś 30 sek. i było to na dekoderze satelitarnym. Wczoraj i dzisiaj pojawiło się po raz kolejny na odtwarzaczu multimedialnym. Więc dekoder sat i odtwarzacz multimedialny można wyeliminować, oba sprzęty na innym źródle HDMI i Kablu a zjawisko to samo. @kiki Jakieś rady?


 

djrzz

Member
Mi to wygląda na problem z matrycą. Nie jestem pewien, ale taki objaw może oznaczać że za jakiś czas tv czeka serwis.
 

MKusiu

Member
TV na Gwarancji, jest możliwość by przyjechał sobie serwisant i to wymienił czy TV należy odsyłać i jak w tedy z kosztami transportu, kto bierze odpowiedzialność za matrycę jeśli się uszkodzi w czasie transportu ?
 

Lucas83

New member
Witam, zaobserwowałem to zjawisko jakieś 3 miesiące temu pierwszy raz, trwało jakieś 30 sek. i było to na dekoderze satelitarnym. Wczoraj i dzisiaj pojawiło się po raz kolejny na odtwarzaczu multimedialnym. Więc dekoder sat i odtwarzacz multimedialny można wyeliminować, oba sprzęty na innym źródle HDMI i Kablu a zjawisko to samo. @kiki Jakieś rady?


Nie jesteś osamotniony, gdyż u mnie miałem niedawno dokładnie ten sam objaw migotania. Udało się nagrać film z tego.
 
Do góry