mętlik w głowie LCD lub LED 40 " do 2700 zł

bony55

New member
Witam wszystkich,
właśnie noszę się z zamiarem kupienia TV jak w tytule LCD lub LED LCD 40 " do 2700 zł
- odległość około 2 m
- 100 Hz (nie ulepszane)
- Full HD
- w miarę możliwości niski input lag ( xbox360)
- odtwarzanie filmów z dysku, pena, DVD
- telewizja z kablówki w późnjeszym czasie jakaś cyfrowa ( n-ka, polsat)
- nie potrzebne mi 3D
- jak na ten czas telewizor będzie stał ekranem do okna ale to w przeciegu 8 miesięcy ulegnie zmianie
- telewizor kupowany przyszłościowo

Oczywiście zależy mi na jak najlepszej jakości co do ceny.

modele które brałem pod uwagę:
Samsung LE40C650, UE40c6500

Proszę o propozycję nie skreślam żadnej marki.

Dzięki za wszelkie wskazówki.
 

Galdan

New member
Też prosiłbym o pomoc

Witam
Podpinam się pod zapytanie ponieważ moje pytanie byłoby prawie tak samo skonstruowane jak kolegi powyżej. Jedyna różnica jest taka, iż telewizor będzie stał tyłem do okna. Oraz wolałbym żeby miał wbudowany tuner DVB-C. Dlatego też się zastanawiałem nad serią D5000<. Tylko przy tej serii zauważyłem opinie które mówią o braku 100Hz tylko 50.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Ja na Twoim miejscu dopłaciłbym jednak do D6500 matryca lepsza niż w C650 i jakimkolwiek modelu serii 5xxx
Albo Sony EX720 powinien być trochę tańszy z matową matrycą (ale kuleje odtwarzanie filmów)
 

Morfeusz42

New member
Witam. Skoro piszesz, że jesteś otwarty na inne marki to do tego małego koktajlu ja dorzucił bym Sharpa LC630E - myślę, że spełni spokojnie twoje oczekiwania i cenowo jest niezwykle atrakcyjny (obecnie tańszy od Samsunga serii D5000). Bardzo sprawnie działające 100Hz, półmatowa matryca, zdecydowanie mniejsze problemy z nierównomiernym podświetleniem niż w Samsungach.
 

bony55

New member
Witam,
raz jeszcze koledzy. Po długim przeglądaniu internetu i wszystkiego co związane z moim tematem wpadł mi w oko taki TV Panasonic TX-L37E30E i już prawie jestem na niego zdecydowany. Ale czy możecie napisać coś o nim więcej czy w porównaniu do wcześniejszych propozycji może być?

dzięki
 
Do góry