Metal Gear Solid 4

Ogr

New member
Bez reklam
To albo tak bogaci ,albo nie świadomi innych opcji ,albo brak internetu:confused: Jak widze ceny w sklepach typu MM ,nie wspomnę o Empiku gdzie ludzie którzy ustalaja cene strzelaja jak popadnie;) Widziałem Medal of Honor za 290zł :D Obok Cod4 za 190zł heh Pro street za 240 czy 250zł :D
 

dienekes' shade

New member
mataman napisał:
A kto kupuje gry w MM i saturnie innym, czy empiku ? Nie dość że ceny przeważnie z sufitu to nic nie ma. Robson, madgames, electronic dreams, ultima, świat gier i sara games. O takich sklepach mówiłem.

Wiesz, gdy kupiłem Heavenly Sword w Saturnie w Arkadii za 149 zł, w wymienionych przez Ciebie sklepach cena tej gry oscylowała jeszcze w granicach 200 zł. Tak samo było z Uncharted...Ba, wówczas nie było tańszego sklepu(w przypadku tych dwóch tytułów).

Tu nie ma reguły: chcesz zapłacić jak najmniej, musisz szukać. Co do zasady w necie jest taniej, ale od tej zasady, zdarzają się wyjątki :-D

EMPIK to wyjątek, tam ceny są zawsze najwyższe i nigdy nie spadają.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Raczej wydaje mi się, że jest to nieświadomość innych opcji lub obawa przed zakupami przez internet.

Pozdrawiam,
 

macek

New member
Bez reklam
gralem troche w nocy,obecnie gra syn dzisiaj dalsza czesc grania po meczu jak dla mnie gra ciekawa przedewszystkim wciagajaca
 

lyon7

New member
Metal 4......

WoJoW napisał:
Metal Gera Solid 4 to na pewno jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku na PS3. Wyrażajcie więc tutaj swoje opinie na temat tej gierki. Jestem ciekaw waszego zdania - czy warto wogóle kupić?, czy fabuła jest wciągająca? itp.

................................................................................................


Akurat dzisiaj(12.06.2008 godz.16:15 sklep:Freerecordshop) juz zakupilem swoj egzemplarz za 65euro i powiem tyle: MASAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Jesli grales chociaz,w ktoras z poprzednich czesci i podobal ci sie klimat,to znaczy,ze Metal 4-ka moze tylko zarzadzic toba doszczetnie!!! Nie napisze tutaj nic o grafice czy dzwieku...niech te slowa ci posluza za jakies odniesienie:...Jest to jeden wielki Real-timowy film,w ktorym to Ty akurat masz szanse pokierowc Snake'a na jego ostatnia misje...." -nie dajcie ciala szergowy..zrobcie to z honorem.." Pzdr dla wszystkich,ktorzy wierza w Playstation 3 i jej potege!!! Pis
 

Free_Animator

New member
gralem dzisiaj 3 godziny i wetkalo mnie normalnie w fotel :D
fenomenalna grafika i dzwiek - cudnie sie gra _ cut scenki kosmiczne -

jestem wielkim fanem gta ale mysle ze MGS4 jest jeszcze lepsza gra w tym roku

juz nie moge sie doczekac dzisiejszej nocki_ jak dzisiaj dostalem gre to wzialem wolne w pracy na jutro i dzisiaj sie zwolnilem z polowy dnia :-D
 

szakal9999

New member
Przez MGS4 jestem dziś niewyspany w pracy!! Grafika powala (ale niestety twarz snakea nadal jest trochę sztuczna). Z fabułą pojechali ładnie. Wydaje mi się że jak ktoś nie grał w część 1 i 2 to nie bardzo będzie wiedział co się dzieje. Według mnie przesadzili trochę z tym rozwojem technologicznym. gdzie się nie ruszysz elektronika.
 

macek

New member
Bez reklam
wlasnie sie obudzilem po nocnym graniu powiem tyle dla mnie odjazd elektronika coz w terazniejszosci wszystko jest mozliwe hehe.
 

Free_Animator

New member
ja dzisiaj bede gral 2 akt / poczatek jest nieziemski_ wstawki mozna pomylic z filmem z discovery na poczatku 2 aktu_
IGN dalo 10/10 i napisali ze spokojnie by dali 11 gdyby mogli:D
 

-AS-

New member
34.99 GPB kosztuje w UK. Niedrogo jak na premierę. Jeden ze sklepów przeprowadza wymianę GTA4 na MGS4 za dopłatą 4 GBP. Muszę się zastanowić. Grałem troszkę w MGS1 na PS1, ale nie jestem jakimś wielkim fanem serii.

Pozdrawiam
 

Free_Animator

New member
-AS- napisał:
34.99 GPB kosztuje w UK. Niedrogo jak na premierę. Jeden ze sklepów przeprowadza wymianę GTA4 na MGS4 za dopłatą 4 GBP. Muszę się zastanowić. Grałem troszkę w MGS1 na PS1, ale nie jestem jakimś wielkim fanem serii.

Pozdrawiam

ja tez nie jestem wielkim fanem tej serii ale uwierz mi ze to jedna z najlepszych gier na ps3
 

WoJoW

New member
Pewnie nikt nic nie pisze, bo wszyscy się zagłębiają w tą jakże świetną gierkę i nie mają czasu na pisanie :p (albo brakuje im słów - żart:D)
 

Free_Animator

New member
AS wejdz sobie na jakies wieksze zachodnie forum i poczytaj co ludzie sadza o tej grze_ takich zachwytow nie mialo nawet gta4/

wlasnie skonczylem grac Akt 3 i widzialem poczatek 4 :eek::eek::eek:
cos niesamowitego - takiej gry nie bedzie jeszcze dlugo wedlug mnie ktora by zrobila na mnie takie wrazenie
fenomenalna !!!
 
Do góry