menu serwisowe wPQ200R

radzik10

New member
witam mam plazmę PQ200R z softem 3.22 gdy próbuje wejść w menu serwisowe przytrzymując menu na pilocie i tv wyskakuje okno podaje kod 0000 i włącza mi się Jnstalation Menu a tam 4 opcje LG Hotel Mode, TV Linkloader,Password i Set Id czy to jest to, a chodzi mi o odblokowanie wejścia usb bo czytałem na forum że da sie w tym modelu i o sprawdzenie ile czsu tv dziala juz prosze o pomoc pozdrawiam
 

sq9

New member
Wczoraj kupiny 42PQ200R ver.soft 3.16 MENU na TV oraz pilocie 0000 i bez problemu w tools zmiana w USB na 2 coś widocznie pozmieniali w 3.22:confused: W miom przypadku naciskając OK na TV i pilocie 0000 mam jeszcze dokładne ustawienia obrazu i innych dodatków

UTT - czas pracy tv -- poszukaj takiego oznaczenia
 
Ostatnia edycja:

skip300

New member
spoko już czytałem, zainteresowany byłem tylko dlatego że w Avansie zrobili na 50'' najlepszą cenę, niecałe 2800, ale potem okazało sie że kłaia i trzeba kupić dodatkową gwarancję i juz cena nie była atrakcyjna, to też znalazłem, teraz to chyba jest porównywalny cenowo do panasonika, pozdrawiam to tez znalazłem nara (a chciałem info od gościa który napisał że go kupił i zero wrażeń dlatego napisałem żeby cos wiecej napisał )
 

HILUX

New member
Nie jest chyba tak do końca :rolleyes:

W warunkach ubezpieczenia dołączonych do gwarancji "avans" ... w paragrafie 11 pt. "odstąpienie" ... jest napisane :

"Klient ma prawo odstąpienia od umowy ubezpieczenia w terminie 30 dni a w przypadku gdy jest przedsiębiorcą w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia. Odstąpienie od umowy ubezpieczenia nie zwalnia klienta z obowiązku płacenia składki za okres, w jakim ubezpieczyciel udzielał ochrony ubezpieczeniowej."

ja swoje warunki spełniłem : kupiłem bez vat-u z dodatkową gwarancją .. a teraz zgodnie z zapisem z niej zrezygnuję :D

401zł za 24 miesiące ... czyli do zwrotu 384zł :rolleyes: czyli LG za 3187zł - 384zł = 2803zł:krol: amen
 
Do góry