Medal za pomoc 😄

Gregory.d

New member
Witajcie
Medal dla tego kto pomoże 😃
Av mam podłączony do tv hdmi i optyk. Pozwala mi to oglądać i słuchać tv zarówno na głośnikach tv jak i słuchawkach podłączonych do Av (to tak gdy ktoś z domowników chce słuchać głośniej od innych)
Ps3 do Av mam po hdmi i żeby oglądać filmy z ps3 muszę włączyć Av. Ok logiczne bo tu podłączony jest ps3. Teraz problem. Co zrobic żeby moc słuchać dźwięku z filmu DVD z ps3 zarówno przez głośniki tv jak i sluchawki podpięte do Av. Ja lubię dużo efektów a moja Pani nie.
Proszę o pomoc.
Av onkyo 616
Dziekuje
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
A co się dzieje jak podepniesz słuch.pod onkyo ? Dźwięk znika z glos.prawda! A PlayS ma wejscie słuch.?I jeszcze jedno co nie pasuje Ci w pierwszym rozwiązaniu - nie działa?.Pzdr
 

Gregory.d

New member
Siema
Żeby słuchać audio idące z ps3 muszę mieć włączony Av. Ok bo tam jest podpięty. Wówczas idzie tylko przez głośniki. Jak w Av włączę sluchawki to idzie tylko oręż nie co tez jest ńormalne
SUkam obejściu które pozwoli mi oprócz głośników podpiętych pod Av słyszeć dźwięk w tv
Głupia sprawa ale ja słabiej słyszę i potrzebuje sluchawk i lepszych efektów wtedy dgy domownicy wola dzwiek z tv
Wierze ze jest na to rozwiazanie tylko jakie
Pozdrawiam
Gregor
 
Do góry