Mbox L110 czy Ariva HD 110?

rafciuk

New member
Proszę, pomóżcie wybrać jeden z tych odtwarzaczy. Nie mam wygórowanych wymagań, chcę po prostu oglądać bez problemu różne filmy (głównie 720p) i słuchać muzy z NASa DS-210j. Cena podobna, obydwa są małe i posiadają podobną funkcjonalność. Ale diabeł tkwi zawsze w szczegółach ... ;-)
 

rafciuk

New member
pkomp, nie bądź taki mądry! Przeczytałem obydwa wątki i niestety nie rozwiały one moich wątpliwości, dlatego zapytałem. Chyba po to jest forum? Chciałbym, żeby wypowiedział się ktoś, kto miał do czynienia z obydwoma modelami i może je porównać. Jeśli nie możesz tego zrobić, to sie nie odzywaj!

Pozdrawiam
 

pkomp

New member
człowieku nie rób z siebie za przeproszeniem idoty - wszystko masz w tych wątkach a twoje pytanie jest wogóle nie na miejscu - zamiast zakładac kolejny temat o d...maryny to zapytaj sie w tych wątkach - wszystko w nich masz
 

rafciuk

New member
pkomp, przejrzałem kilka różnych wątków i niestety Twoje wypowiedzi nie mają (podobnie, jak tutaj) mówiąc delikatnie dużej wartości merytorycznej. Znajdź sobie inny sposób na nabijanie punktów na forum.
 

Bucek

Banned
a ja uważam, że pkomp ma rację ... sa tematy i mozna na ich podstawi wyciagnac wlasne wnioski ...

tyle, ze:

coraz wiecej idiotów chcialo by tu zrzucic z siebie odpowiedzialność za podejmowanie decyzji na innych :p

albo nie sa w stanie samodzielnie myslec i wyciagac wniosków albo nie maja jaj, żeby owe decyzje za siebie samych podejmowac :p
 

pkomp

New member
koleżko a jaką wartość ma twój mózg skoro nie potrafisz go wykorzystać?w obydwu tematach masz wszystko na temat odtwarzania filmów i problemów z filmami - powinieneś je dokładnie przeczytać i wyciągnąć wnioski - zacznij wreszcie samodzielnie myśleć bo jak tak dalej będzie to będziesz na forum prosił o porady na temat rozmnażania się

odesłałem cię specjalnie bo po pierwsze śmiecisz skoro są dla tych playerów dedykowane wątki a po drugie nie czytasz ich....

ps.punkty?a co ja za to nie wiem tonę popcornu dostanę czy jak że mam je nabijać?dziecko to nie stacja benzynowa czy market z kartami zniżkowymi...
zastanowiłeś się po co wogóle odpisywać na kolejne głupie pytanie po raz kolejny to samo?gdyby tak każdy pisał i nikt z tym nic nie robił to każde forum byłoby jednym wielkim bagnem gdzie byś miał setki takich kretyńskich pytań..***sz głowa na przyszłość bo pamiętaj - organ nieużywany zanika

ps.przy okazji nie wiem czy zauważyłeś w temacie arivy link do forum arivahd.pl
 
Do góry