Martwy piksel

zabsonik

New member
Witam!!!
Posiadam tv Panasonic 37PV80 kupiony 2 miesiące temu, wczoraj zauwazyłem na matrycy martwy piksel tzn on tak jak by chciał działać normalnie ale nie może tzn nie swieci czy Panasonic uznaje gwarancje jesli jeden piksel jest uszkodzony ?? jak to z tym jest ??
Z góry dzięki !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myśmy takie wymieniali, jeśli masz widoczne na obrazie to goń szybko do serwisu lub do sklepu.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Lepiej do sklepu. Jak dasz do serwisu, to zacznie się naprawwianie. W sklepie masz szansę na wymianę.

ArtS :)
 

zabsonik

New member
Niestety mi nie wymienią bo tv kupiłem dwa miesiące temu a zresztą nie mają na stanie tego tv więc wątpie zeby sprowadzali specjalnie dla mnie na wymianę. Dzwoniłem do Panasonica i mają byc we wtorek po tv. A powiedzcie mi czy to da sie naprawić ?? Piksel juz nie świeci jest czarny i to na środku matrycy, czy takie cos w plaźmie da sie naprawić ?? Jeśli sie da to jak a jeśli nie to czy wymieniąją matryce czy tv jak to jest ??
Z góry dzieki za pomoc
Pozdrawiam
 

whiteghost

New member
Wow, w przypadku telewizorów LCD/plzmowych już 1 martwy piksel kwalifikuje się na wymianę/naprawę ? A co z normą ISO ? W przypadku monitorów LCD producent wyśmiał by chęć wymiany przy 1 martwym pikselu. Jeśli sam inaczej nie określi, to obowiązuje norma ISO, czyli musi się ich pojawić w zasadzie parę.
 

zabsonik

New member
Widocznie sie kwalifikuje, jak dzwoniłem do Panasonica powiedziałem ze mam spalony jeden piksel to Pan od serwisu zapisał zgłoszenie i powiedział ze we wtorek przyjadą po tv więc chyba sie kwalifikuje, a co z tym zrobią to nie mam pojęcia czy naprawią czy wymienią na nowy czy tez przyjadą i powiedzą mi że tv nie kwalifikuje się do naprawy zobaczymy.
 

zabsonik

New member
WItam!!!
Dzis serwisant przyjechał z Panasonica, powiedziałem mu ze mam jeden martwy piksel a on mi powiedział ze nie uznają gwarancji na podstawie jednego piksela, powiedział ze w przypadku trzech lub czterech coś juz można zrobić ale nie w przypadku jednego więc TV został w domu nie dawałem go do serwisu, bo jak pan powiedział ze bedzie tylko leżał niepotrzebnie 2 tygodnie.
Pozdrawiam
 
Do góry