Marantz SR6003

Liptonosz

New member
Bez reklam
Witam,

Nasze forum jest zdominowane przez trochę inne marki ale może znajdzie się ktoś kto zna szczegóły dotyczące tego modelu. Kiedy i za jaką cenę będzie można go kupic w PL? Póki co znalazłem fotki w necie, design jak dla mnie bomba. Ktoś wie czego można się spodziewac po tym modelu? Może gdzieś są jakieś testy? Enyone ?:)

pozdro
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Tp fakt... Onkyo, Yamaha czy Harman moga tutaj zrobic niezla reklame za darmo... albo antyreklame :) (jak np w przypadku Pioneera ktorego najnowsza seria nie nalezy do specjalnie udanych) przy okazji nic o tym nie wiedzac :mrgreen:
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
MIałęm okazję słyszec Pioneera LX60 i moim zdaniem było bardzo słabiutko, jedynie łądnie wygląda. Yamaha mnie nie kręci zbytnio, onkyo też, H/K mam ale przydałoby się coś zmienic no chyba że nowe H/K brzmią jak stare to nie wiem czy łatwo będzie mi zmienic markę:)
 
Ostatnia edycja:

slupek

Member
Czy ktoś z Was posiada Marantz'a SR6003 i mógłby podzielić sie uwagami, spostrzeżeniami?
Zastanawiam się ciągle nad zakupem a mój wątek z pytaniem o amplituner i głośniki, z powodu dziwnych wywodów niektórych osób z forum "wyleciał" w powietrze :(
 
Ostatnia edycja:

lepp

New member
Bez reklam
Mam i jestem zadowolony, tyle po krótce jakiś wad się nie doszukałem. Jedyną zagadką jest dla mnie upscaling do wyższych rozdzielczości, nie wiem jak i czy to działa. Poza tym to solidny i ładny sprzęt, który ma wszystkie potrzebne mi funkcje.
Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś konkretniejszego to pytaj.
 

Babers

New member
Sporo informacji po angielsku: www(kropka)avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1060855
Osobiście posiadam SR5003 i jestem zadowolony, w przypadku SR6003 pewnie jest jeszcze lepiej :)
 

slupek

Member
lepp napisał:
...
Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś konkretniejszego to pytaj.

[*] Czy dostałeś instrukcję PL?

[*] Jak z aktualizacją softu do SR6003 - robi się to poprzez USB czy RS232?

[*] Czy: Monitor Audio BR5 + BR LCR + BR1 (lub BR FX) i z czasem sub BRW10 - to dobre zestawienie z tym Marantz'em? Pokój ~20m2

[*] Czy ten amplituner ma wiatraki i czy się nagrzewa dośc mocno?

[*]Jak z czułością pilota - odległość i kąty działania ?

Na razie tyle :) Jak coś mi się jeszcze nasunie, to zapytam.
 
Ostatnia edycja:

lepp

New member
Bez reklam
Dobrze, e przypomniałeś bo jeszcze mi instrukcji nie dosłali, a mam już chyba ponad 3 miech ten sprzęt.
Jak kupiłem to sprawdziłem na oficjalnej stronie, czy jest jakiś soft, ale nic nie było. W instrukcji tez nic. Nie wiem czy można samemu wgrać nowszą wersję.
Nie słyszałem tych głosników więc się nie będę wypowiadał.
Wiatraki są ale ich nie słyszę, nie wiem czy pracują często czy wogóle w moim przypadku sie odpalają. Nagrzewa się o wiele mniej niż Harman
Oryginalny pilot leży w kartonie.
 

pawelk76

New member
Witam,
od niedawna posiadam model SR 5003. jestem bardzo zadowolony. Przesiadałem sie z HK 235. Wg mnie gra lepiej od tego modelu HK (zarówno kino jak i stereo). Mam podpięte kolumny JBL serii E.
Model 6003 pewnie zagra jeszcze lepiej.
Pozdrawiam
 

irka

New member
Najlepszy dżwięk z Amplitunerów w cenie do 999,-euro

Witam.
To część prawdy.Te same oceny H-K355,Onkyo806.
Denon 2809 trochę lepszy.
Ale Yamaha 1900 szczególnie w STEREO mistrzem/100euro droższa.
POZDRO... HEJJ.:confused:
 
Do góry