Marantz SR5008

lll

New member
Zaczynam rozważać sprzedaż mojego amplitunera - Marantz SR5008.
Właściwie nie mam ku temu powodów (dlatego delikatne "zaczynam rozważać", a nie pewne "sprzedam"), ale wiadomo, że lubimy żonglować swoim sprzętem i zmieniać na wyższe modele, poszukując Świętego Graala - ot, fanaberia.
Sprzęt jest w stanie nie różniącym się od tego, w jakim został wyciągnięty z fabrycznie zamkniętego kartonu po jego zakupie. Nie przysporzyłem mu najmniejszej ryski czy czegoś w tym stylu. Na czas wyjazdów z domu był przykrywany przed kurzem (oddychającym naturalnym płótnem nie zostawiającym drobinek materiału - to już informacja dla szczególnych sprzętowych onanistów, jak ja). :) Pilot również bez zmian. Słowem - stan fabryczny, idealny, ale tak prawdziwie IDEALNY. Oczywiście działa znakomicie, to świetny amplituner. U mnie z kolumnami Dali Zensor 5 (dlatego, że stoi w stosunkowo niewielkim pomieszczeniu), z którymi zgrywa się bardzo przyjemnie.
Kupiony u polskiego oficjalnego dealera 23 grudnia 2014 r. w fabrycznie zamkniętym kartonie (co podkreślam, ponieważ ja nie kupiłbym sprzętu np. z wystawy w Media Markt), zarejestrowany w systemie Horn 28 grudnia 2014 r., więc jeszcze sporo na gwarancji.
Kolor czarny.
Cena: 2 tys. zł.
 

lll

New member
Zawieszam sprzedaż, pewnie do przyszłego roku. No, chyba że ktoś byłby poważnie zainteresowany tym akurat sprzętem, to proszę o wiadomość.
 

jgx

New member
Bez reklam
:blagam:
Zaczynam rozważać sprzedaż mojego amplitunera - Marantz SR5008.
Właściwie nie mam ku temu powodów (dlatego delikatne "zaczynam rozważać", a nie pewne "sprzedam"), ale wiadomo, że lubimy żonglować swoim sprzętem i zmieniać na wyższe modele, poszukując Świętego Graala - ot, fanaberia.
buhahahaha - większego kretynizmu dawno nie czytalem na tym forum:blagam:
 

lobos

New member
Bez reklam
Ale mu dokopaliście ;-)
Dawno Kolegi III na forum nie widziałem a czas leci i mamy już Marantz'a z 10 na końcu :)
Tak to już jest, że sprzęt choćby używany tydzień spada z ceny i musimy się z tym pogodzić.
P.s jestem na kupnie telefonu i co mnie najbardziej wkurza to informacja Sprzedającego "nowy, wyjęty z pudełka w celu sprawdzenie".
Zakładasz sprzedaż to otwieraj i nie baw się nim! Ma być nowy, zafoliowany i nietykany ;-)
 

jgx

New member
Bez reklam
Ale mu dokopaliście ;-)
Dawno Kolegi III na forum nie widziałem a czas leci i mamy już Marantz'a z 10 na końcu :)
Tak to już jest, że sprzęt choćby używany tydzień spada z ceny i musimy się z tym pogodzić.

Ale to nie o to nawet chodzi - kolega III powinien napisać tak:
"Wcale nie zamierzam nic sprzedawać ale jakby przypadkiem znalazł się tu jakiś imbecyl który zgodziłby się za darmo oddać mi trochę swojej kasy to tak, zgadzam się na to :):):)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie myślę, że komentowanie ogłoszeń nie ma sensu. Jak ktoś nie jest zainteresowany to nie kupuje i tyle. Jak ktoś jest zainteresowany to pisze na priv i ustala szczegóły. Komentarze, że za drogo czy za tanio są zbędne.

cyt. z regulaminu : "Nie odpowiadać na ogłoszenia na forum. Na ogłoszenia odpowiadamy TYLKO i wyłącznie przez prywatne wiadomości (nie podajemy adresów e-mail!!!). "
 
Ostatnia edycja:

lll

New member
Faktycznie rzadko ostatnio zaglądam na forum (choć mam nadzieję, że to się zmieni, a już na pewno za 2 lata przy urządzaniu nowego pokoju kinowego). :)
Cóż, miałem sporo ofert zakupu tego Marantza za 2.100 zł. I taka kwota by mnie całkowicie satysfakcjonowała, gdyby nie to, że najpierw byłem kilka tygodni w rozjazdach, a obecnie nawet nie mam czasu na rozejrzenie się za nowym sprzętem i jego wymianę, stąd wycofanie się z ogłoszenia sprzedaży. Dodatkowo, wspominacie o nowych modelach - według mnie (MNIE, nikogo nie przekonuję do swojego zdania) nie wnoszą NIC w jakości dźwięku, za co warto by dopłacać - ot co rok więcej plastiku i scalaków, a mniej tranzystorów.
Co do komentarzy, to nigdy nie rozumiałem hejtowania kogoś, kto chce korzystnie sprzedać swój prawdziwie zadbany sprzęt i uzyskać cenę adekwatną do jego stanu - co to kogo boli? Co innego, gdy ktoś chce oszukać lub np. upchnąć sprzęt kradziony, wówczas komentarze jak najbardziej wskazane.
Udanego weekendu Panowie!
 

Marcino76

New member
Wcale kolega III nie zamierzał sprzedać tego amplitunera. Byliśmy na olx umówieni na kontakt po powrocie z tych rozjazdów, ja traktowałem to jako gentelmen agreement, a pan zamiast kontaktu podniósł sobie cenę o kolejne 100 zł i życzył ostatecznie 2199. Co o tym myślę, nie wypada publicznie napisać.

Skoro ktoś lubi sobie robić taki a nie inny PR - jego sprawa, ale świat jest jak widać bardzo mały...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale mu dokopaliście ;-)
Dawno Kolegi III na forum nie widziałem a czas leci i mamy już Marantz'a z 10 na końcu :)
Tak to już jest, że sprzęt choćby używany tydzień spada z ceny i musimy się z tym pogodzić.
P.s jestem na kupnie telefonu i co mnie najbardziej wkurza to informacja Sprzedającego "nowy, wyjęty z pudełka w celu sprawdzenie".
Zakładasz sprzedaż to otwieraj i nie baw się nim! Ma być nowy, zafoliowany i nietykany ;-)


Tak jak piszesz -100% zgoda.
 
Do góry