Marantz PM 8003 vs. Rotel RMB-1075

fazer58

Member
Bez reklam
Jako, że w klubie marantz'a cisza,pozwolę sobie zapytac jeszcze raz kolegów:)
Panowie,może ktoś ma wiedzę,może ktoś to przerabiał? Mam ampli SR 5003 i do tego, pod pre out PM 8003,jako źródło SA 7003 i blu Panasonic 500. Jest okazja nabyć pięciokanałową końcówkę mocy Rotel RMB-1075. Pytanie,czy przedwzmacniacz w SR 5003 jest wystarczająco dobry,aby napędzić Rotela?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W kinie domowym pewnie dynamika będzie większa jak podepniesz taką końcówkę. Ale w stereo wydaje mi się, że więcej zyskasz jak kupisz PM8003. Zresztą PM8003 jako końcówka zasilająca fronty podczas filmów też się sprawdzi.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Paweł, PM 8003 to ja mam:) tylko myślę,co by Rotel mógł zdziałać. Właśnie dźwięk z SA 7003 i PM 8003 jest super, a przy końcówce,to jako przedwzmacniacz byłby dosyć niski model SR 5003,stąd moje pytanie,że może ktoś to przerabiał. Na teraz,to dźwięk po analogu jest sporo lepszy,przynajmniej dla mnie,niż pre/main in z amplitunera i wzmakiem jako końcówka.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wstaw sygnaturę to nie będzie wątpliwości :) U mnie też na samym wzmacniaczu brzmienie jest lepsze niż jak za pre robi amplituner (SR5007). Co do tego Rotel-a to nie pomogę, ale nie sądzę żeby do stereo dużo wniósł.
 
Do góry