Marantz 7009 + klipsch cornwall + klipsch RF 82 II - problem z ustawieniem

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pokaz zdjecie jak te klipsche sie u ciebie prezentuja :)

Nie myslalas o zmianie suba? Ten rel w tej stpce nie pasuje, moze dla takiegi Klipsch r-115sw znalazloby sie miejsce

Spadam do swojej salki wlaczyc skok wiary z assassina, ogladalem film ale jakos nie kojarze tych efektow. :p
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Pogoda jest. Wyjdz sie przewietrz a nie jak parowiec..

Czekamy na foto sprzetu

I czemu ci rel nie pasuje?!
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Rel uchodzi bardziej za sub do stereo <podobno>

A po drugie swietny set Klipscha, wiec... zreszta to bylo luzne pytanie, czym sie autorka kierowala ze kupila Rela
a nie np. Klipscha do zestawu.

Zreszta Caparzo masz swoj temat zalozony bys tam zajrzal i odswierzyl go troche, bo chyba juz nieaktualny, slyszalem ze wybielaczem kolumny potraktowales :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
a jakoś mi sie nie chce, nic nie wybielałem, tylko dołożyłem trochę bieli, miedzi i tytanu ;)

rel jest dedykowany do stereo ale 9 to kawał klocka i spokojnie robi swoją robotę
 

werf

Active member
Bez reklam
Rel uchodzi bardziej za sub do stereo <podobno>

A po drugie swietny set Klipscha, wiec... zreszta to bylo luzne pytanie, czym sie autorka kierowala ze kupila Rela
a nie np. Klipscha do zestawu.

Zreszta Caparzo masz swoj temat zalozony bys tam zajrzal i odswierzyl go troche, bo chyba juz nieaktualny, slyszalem ze wybielaczem kolumny potraktowales :)

Spokojnie Lolo jest to jeden z lepszych wyborów do uzupełnienia muzyki ale w kinie nie ma wstydu,przeszedłem przez kilka i raczej zawsze dla mnie zostanie pierwszym wyborem
 

mijamaja

New member
Pokaz zdjecie jak te klipsche sie u ciebie prezentuja :)

Nie myslalas o zmianie suba? Ten rel w tej stpce nie pasuje, moze dla takiegi Klipsch r-115sw znalazloby sie miejsce

Spadam do swojej salki wlaczyc skok wiary z assassina, ogladalem film ale jakos nie kojarze tych efektow. :p

Faktycznie w obecnej konfiguracji tego REL nie ma wcale slyszac, w sumie troche zaluje tego zakupu, ale wtedy nie bylo tego klipscha jak kupowalam, nie wiem czy warto sprzedawac i tracic, wole ewentualnie spowrotem RELa podlaczyc pod jednego z frontów i dokupic drugi sub klipscha :D
Wtedy tez bede zadowolona
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To było brać Velodyna, a nie Rela. Dla mnie REL jest przereklamowany (cena-jakość), ale jest bardzo ok. Obiektywnie. Chociaż u mnie się nie sprawdził, a do stereo nie mam potrzeby używać.
Mogę Ci sprzedać Vela ;)
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Ja kupiłem Suba Paradigm Monitor 12 całkiem przyjemnie gra jak dla mnie,
REL jak wypada w porównaniu z Paradigm ? Ktoś testował ?
 
Do góry