Mankamen, wybór TV=koszmar

dziku6666

New member
Witam mam wielki problem z wyborem TV:
-na początku Plazma czy LCD , raczej plazma lepszy kolor kontrast i w ogóle,:(
a tu nagle czytam że jakieś smugi się robią zielone podczas dynamicznego wyświetlania białych elementów :eek: co to ma być
-później, dobra plazma ;/ ale jaka i typujemy no i Panasonic:???:
-i jest TH-42PY8 wszystko pięknie ładnie a tu czytam ze to okrojona wersja PY80 i ze lepiej PV80 w ogóle klapa;/ i znowu szukanie i czytam ze jakieś smużenie jest i 0 już nic nie wiem czy lepiej LCD może wsiąść jakiegoś czy tego PV80 czy PY80:hmm:

Dodam że podłącze to pod Cyfrowy Polsat DVD i PC (gry+filmy HD)

Co tu kupić pokój mam dosyć duży odległość od TV będzie ponad 3m
 

maxus3000

New member
powiem ci szczerze , ze co bys nie kupil to na 100% bedziesz zadowolony , z panasonica polecilbym ci 42pv80 - ok . 2400 , lub 42py80 - chyba kolo 3500 (nie chce mi sie sprawdzac) . Albo mozesz sie skusic na 50 calowego samsunga za ok. 3000zl
 

dziku6666

New member
na agito PY80 jest za 3300 :) ,a samsunga 50" polecał mi pan ze sklepu ale niestety mimo dużego rozmiaru pokoju mam ograniczoną przestrzeń na tv ;/
i niektórzy z rodziny twierdzą ze 50 to za dużo,


Czyli odradzasz Py8

i lepiej PY80 lub PV80 ?

aha i co z tymi zielonymi smugami??? robią się czy to nieaktualne?
 

XoR

New member
smugi widać tylko w grach właściwie na wysokim kontraście. Czy będzie ci to przeszkadzało czy nie to najlepiej byłoby sprawdzić samemu jak to świeci :)
 

Foxxx24

New member
Proszę nie cytować wypowiedzi rozpoczynającej wątek. ArtS :)


Przy Twoich preferencjach ja również zdecydowanie polecam Ci model 42PY80 bo kosztuje ok 3300-3400zł i za te cenę nic lepszego nie znajdziesz:)

A PY8 jest faktycznie wersją okrojoną i słabo wyposażoną,a co za tym idzie nie opłaca się go brac bo lepiej dołożyc i wziac PY80:)


Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry