Mam problem

Ruggiero

New member
Witam mam problem mam kino domowe panasonic, mam 6 głośników w tym woofer , i teraz mam problem za pierwszym razem jak podłączyłem kino wszystkie glosniki działaja, ale potem mialem przeprowadzke i teraz jak podlaczam to 2 glosniki nie dzialaja , to znaczy jezeli daje na test glosnikow to dzialaja wszystkie, ale jak podlaczam kino np. pod telewizor AUX to wtedy te 2 nie działaja co jest powodem ????
 

pawek

New member
Tv wysyla sygnal stereo spradz na jakims filmie z dd lub dts.A na Aux prawdopodobnie mozesz sztucznie wymusic 5.1 jakis pro logic albo cos, spradz instrukcje. Co to za model kina?
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Dokładnie dolby pro logic II jeśli masz coś takiego w tym kinie to przełącz to wtedy przekształci dźwięk stereo na 5.1.
 

Ruggiero

New member
hmmm jezeli kino ma 5 glosnikow + woofer to wszystko powinno chodzic, jak wlaczam radio tez nie chodzi , jak podlaczam do kompa tez nie chodzi :/ kino jest firmy Panasonic
 

Ruggiero

New member
hmmm odłączylem wszystkie głośniki i zostawilem te ktore nie graja, jednak one graja tylko ze bardzo cicho, w radiu dalem na cala pare a one ledwo graja trzeba do ucha przylozyc , TAK MA BYC ??
 

pawek

New member
Strona 30 instrukcji "Używanie efektów dźwiękowych (ciąg dalszy)"
Masz tam mozliwosc podglosnienia kazdego glosnika osobno pobaw sie tam i ustaw tak jak Cie satysfakcjonuje
 
Do góry