Mam problem z kanałem Canal+Film HD

Yellow

New member
Wymieniłem stary odbiornik C+ na modul HD ze względu na fakt posiadania telewizora z wbudowanymi tunerami/4/ w tym satelitarnym Sharp LC-46HD1E/Telewizor roku 2007 !!!!/.Wszystko byłoby w porzadku gdyby nie fakt iz nie odbiera kanału Canal+FilmHD.Wszystkie pozostałe kanały w tym pozostałe HD odbierają znakomicie.Kontaktowałem się z Cyfrą+ -nic nie pomogli poza radą bym wydzierzawił lub kupił ich odbiornik HD.Nie po to kupowałem telewizor z tunerami aby teraz je dzierzawic od Cyfry+.Moze ktos pomoze?? Mam obiecane,ze tym problemem zajmie sie Sharp Polska i czekam.Moze ktos ma podobny problem?
Waldek
 

Yellow

New member
Mam Poważny Problem Z Odbiorem Canal+Film HD Błagam Pomóżcie!!!

Dokonywałem juz takiej operacji wyjęcia modulu,efekt był taki ze obraz i dzwięk sie pojawiał na kilka minut po czym sie zamraża i po zmianie programu juz ponownie nie wchodzi ani obraz ani dzwięk
Pozdrawiam
Waldek
 
Ostatnia edycja:

quatroq

New member
Mam taki sam problem - telewizor Sharp 52hd1e - ale bez canal+film HD . Dział techniczny Cyfry+ twierdzi , że skoro mogę oglądać Canal+sport HD , to znaczy że karta zapisała uprawnienia i przyczyna tkwi po mojej stronie , tzn, po stronie wbudowanego w tv tunera . Nie dzwoniłem jeszcze do Sharpa ...
 

Ramone

New member
podpinam sie pod temat

identyczny problem, ale... na tunerze pvr.... tez mam tego sharpa.. tez inne HDeki dzialaja tylko nie HD FIlm...
 
Do góry