Mały rozmiarowo amplituner...

vaniek

New member
Witam

Jak w temacie - chcę kupić amplituner pod kino domowe, fajnie jakby był z funkcjami sieciowymi - jedyny problem to, to że chciałbym go w jak najmniejszych rozmiarach (mało miejsca) coś w stylu Marantza NR 1403. Budżet to kwota ok 2000 zł.

Co polecacie?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety w niższych za bardzo nie ma wyboru. Kojarze Marantza 1403/1603, Harmana avr70. Nie wiem czy jest jeszcze dostępny model Marantza 1602. Poszukaj. A jakie masz kolumny?
 

vaniek

New member
kolumny będą dobierane do wzmacniacza - od czegoś muszę zacząć :)
Ale będą szukane też raczej jakieś mniejsze rozmiarowo - mierzyłem (bo mam w innym zestawie) Tagi 806 i są zdecydowanie za duże...
 

robertpos

New member
Najładniejszy - Pioneer VSX-S500 (ale nie odbiera radia internetowego z vTuner tylko z Shoutcast, czyli np. nie posłuchasz "Trójki". Trochę stary)

Największy - Marantz 1603 (ma obsługę vTuner, jest w zasadzie wszystkomający.). Można poszukać zeszłorocznego modelu 1602. W Niemczech do nabycia taniej.

Taki sobie Sherwood R-904 ("golas", ale za to występuje w kolorze białym, jak ktoś lubi).

Na tym koniec.


Rob

P.S. Chyba Sherwood jest najmniejszy.
 
Ostatnia edycja:

jurkas74

New member
Jeśli ma być slim to praktycznie nie masz wyboru, tylko Marantz (1602 może gdzieś jeszcze mają i wtedy zmieścisz się w budżecie lub 1603).
 

vaniek

New member
dzięki Panowie za odpowiedzi :smile: Teraz muszę to ,,przetrawić" :-D
Ogólnie to z tego co się już nasłuchałem wiem, że Marantz byłby dobrym wyborem i nie powiem, że nie kusi ;) A pytanie przy okazji - jakie kolumny frontowe byście do niego polecili? Chodzi również o to, żeby nie były zbyt wielkie (pokój ok 20 mkw. w bloku - mało miejsca...)???
 

pio71

New member
Ja również myślę nad marantzem tylko nr 1403 pod KEF KHT 2005(nie potrzebuje 7.1 ani 2 strefy), czy końcówki mocy w 1403 ,1603,1602,są takie same ? jak z wydajnościami prądowymi.Czy warto dopłacić i poszukać nr 1602?
 
Do góry