Małe kolumny jako przednie

tomil

New member
Witam,

Pewnie macie już takich tematów dosyć, ale niestety powtórzę. Poszukuję małych głośników na przód, na razie stereo do rozbudowy w przyszłości. Ampli Onkyo TX-SR 506.

I niestety kobieta nie zgodziła się na kolumny podłogowe (na razie), a już prawie jechałem do sklepu po Jamo S 606 :( . Dlatego też poszukuję czegoś w tej klasie cenowej czyli ok. 1200-1400 za parę (pewnie w przyszłości wylądują jako efektowe).
Myślę nad MA BR2 ewentualnie Paradigm. Zależy mi na tym, żeby na chwilę wystarczyły przede wszystkim do muzy.
Doszły jeszcze KEF'y do tej układanki.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
moze srednio w temacie ale postaw ja przed faktem dokonanym pojedz po te jamo tylko dokup do tego bukiet róż .. u mnie dziala 8)
 

tomil

New member
Tego chyba bym już nie przeżył. Na róże bym zbankrutował, gdybym po raz kolejny tak sprawę załatwił.
Kupię duże, jak zmienimy lokum, dlatego na razie pozostają kolumny podstawkowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tomil

New member
Niestety nie doczekałem się pomocy :( .
No i kupiłem.... KEF IQ50 :p . Odsłuchałem Cantony, Jamo S606, Wharfedale 300. Kefy mają najczystszy dźwięk z tych wszystkich, do tego jest dość dynamiczny.

Jeszcze raz dzięki za pomoc :-D .
 

tomil

New member
GLE 409. Cena porównywalna do KEF, są większe ale za to mniej dynamiczne, bass bardziej pudełkowy.
 
Do góry