Logitech z-906

ernet

Active member
Bez reklam
witam. Krótkie pytanie. Czy jest coś - Waszym zdaniem lepszego w podobnej cenie- do podłączenia do komputera niż logitech z-906 ( trochę stara ta konstrukcja ) ?
 
Ostatnia edycja:

jarroq

New member
Moim zdaniem nie ma. Chodzi mi ten zestaw po głowie. Ma jeden minus - brak bluetooth, ale są przecież różne odbiorniki. Słyszałem że trochę lecą w tym zestawie zasilacze które w konsekwencji mogą uszkodzić logikę.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem nie ma. Chodzi mi ten zestaw po głowie. Ma jeden minus - brak bluetooth, ale są przecież różne odbiorniki. Słyszałem że trochę lecą w tym zestawie zasilacze które w konsekwencji mogą uszkodzić logikę.

Ja nic innego też nie znalazłem.. kupiłem dla syna za 1200 zł. Jak twierdzi: wymiatają. No i subwoofer, to już oddzielna historia :D
 

Walenhovv

New member
Sprawdź Edifier'y S760D. Podobno nie ma mocniejszego "gotowca" pod PC.
Ale to już 2k trzeba wydać. Pytanie co dla kogo jest "podobną" ceną ;).
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Sprawdź Edifier'y S760D. Podobno nie ma mocniejszego "gotowca" pod PC.
Ale to już 2k trzeba wydać. Pytanie co dla kogo jest "podobną" ceną ;).

Dzięki. Tak, jak napisałeś ;-) To jednak 2x drożej, ale za to wybór powalający. Ktoś kiedyś napisał,że przy kupnie głosników komputerowych powyżej 900 zł, to już bardziej sie opłaca kupić wzmaka+głosniki. Hm, tridno się z tym nie zgodzic IMO.
 

Marcinek_189

New member
Co do bluetooth to powinni dać w komplecie taki mały adapter lub w razie nie dadzą... jest możliwość dokupienia za 130zl na allegro jak dobrze pamiętam, dobra sprawa gdyż sam używam przy tańszej pulce logitech.
 
Do góry