Logitech Z-5450 : awaria tylnego prawego głośnika !!!

lyon7

New member
Witam. Zakupilem zestaw głośników Logitech Z-5450(bezprzewodowe tylnie satelity-czytaj: jedyne kable od prądu) 21.01.2009 po przez sklep on-line imperium. Moim problem jest tylni prawy glosnik-brak reakcji. Nie dziala,nie przesyla zadnego dzwieku-wcześniej słyszałem już jakieś trzaski płynące z tego głośnika ale wydało mi się ,ze może to opóżnienia związane z brakiem połączenia transmitera z głośnikiem.Pomimo testu(wszystkie głośniki+soobowfer) oraz postępowania zgodnie z instrukcją producenta zawartą w zestawie nie ma pozytywnej reakcji (Jedyna pozytywna reakcja była przy 1szej próbie postępowania zgodnie z instrukcją producenta ale za chwilę przestał znowu działać). Próbowałem różnych opcji włącznie z wyłączeniem wszystkich urządzeń działąjących bezprzewodowo w całym mieszkaniu swoim oraz sąsiada(posiada router wifi) bez skutku.Jedyne co wydobywa sięz tego prawego tylnego głośnika jest cichy szum przy próbie testu-normalnie jest to głośny szum przy poprawnym sprawdzaniu wszystkich głośników. Czy jest jakaś możliwość naprawy? Zna ktoś jakiś serwis zajmujący się takimi defektami sprzętu? Gwarancja mi przepadła bo wyrzuciłem orginalny karton z logitecha-ewntualnie czekam jeszcze na odpowiedź ze sklepu jak mogą mi pomóc. Jakieś pomysły?
 

PopaY

New member
Bez reklam
Sklep może Ci wystawić duplikat dowodu zakupu i wówczas na podstawie dowodu zakupu możesz oddać sprzęt do serwisu autoryzowanego na podstawie niezgodności towaru z umową.
 
Do góry