Livebox videostrada a telewizor lcd

pit25

New member
Witam serdecznie

Bardzo prosze o odpowiedz jezeli ktos wie z wlasnych doswiadczen badz slyszal jak wyglada sprawa odpbioru videostrady tp na telewizorach LCD. Dzis na infolinii tp dowiedzialem sie, ze na telewizorze 40 cali moze byc problem z jakoscia obrazu przy czym nie uzyskalem odpowiedzi jaka jest optymalna wielkosc ekranu. Jesli ktos mial okazje przetestowac taki zestaw to bardzo prosze o podzielenie sie doswiadczeniami :) Nie mam niestety mozliwosci podlaczenia telewizji N, polsatu i innych...
 

deeprest

New member
Też jestem ciekawy bo się własnie przymierzam do zakupu telewizorka i prośba aby ktoś dał znać jak wygląda videostrada na "większocalowym" lcd :)
 

TOMTU2

New member
Też jestem ciekawy

Niestety nikt nie odpowiada. Mam Videostradę (po kablu) i chcę kupic plazmę Panasonica. Podłaczenie jest chyba tylko mozliwe przez Euro złacze.
Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie. jaki jest odbiór.
 

Yani

New member
Witam, minęło trochę czasu, więc ponawiam pytanie dotyczące jakości odbioru TV z neostrady po kablu na LCD.

Chciałem dodać że posiadam TV na neostradzie po kablu ale pod TV CRT 29" 100Hz. Jakość obrazu jest przyzwoita, ale nie wiem jaki byłby odbiór na LCD 40" do 46".
 
Ostatnia edycja:

TOMTU2

New member
Plazma

Na razie testowałem Plazmę - HD Ready LG 32 cale - na Videostradzie.
Na Videostradzie bardzo dobrze, jestem zaskoczony.
Syn kupił, teraz ogląda na UPC z tunera po kablu antenowym.
Na kablu antenowym dobrze do słabo (zależy od kanałów). Może sprawa kabla, muszę spróbować lepszy, na razie nie ma nawet porównania do Videostrady
 
Do góry