Lista kanałów TV Philips 42pfl5008h/12 Jak edytować kanały???

Prezes156

New member
Witam serdecznie, mam poważny problem gdyż po aktualizacji kanałów moja lista kanałów zmieniła sie i to poważnie.... Najgorsze jest to że na 1 kanale jest....TV TRWAM..... Teraz już wiecie że problem jest naprawdę, bardzo, bardzo poważny..... Chciałbym po prostu sobie poukładać kanały np:
1 TVP 1
2 TVP 3
3 TVP Info
4 TVN itp....
A nie byle jak i TVP 1 mam teraz na 69 kanale.... Pobrałem jakiś program niby do tworzenia takich list ale kiedy ładuję listę kanałów z TV na pendrive jest ok ale przez program nie jest ten folder czytany...(folder repair). Pomóżcie Panowie i Panie gdyż jakoś nie kręci mnie TV TRWAM na 1 kanale....
 

Prezes156

New member
wcisnij na pilocie list i dodaj kanaly do ulubionych tam za pomoco kolorowych przyciskow na pilocie zmienisz ich kolejnosc lub uzyj PHE Share-Online - dl/NYXI0DYMFOPJ
Jak daję list to tylko lista kanałów się wyświetla i nie można dodać do ulubionych kanałów... Nic generalnie zrobić nie idzie bo nie mam takiej funkcji żeby dodać do ulubionych. Archiwum jest zaszyfrowane ale po odszyfrowaniu jest błąd CRC czyli chyba uszkodzone... :)
 

phil7008

New member
Bez reklam
pobierz jeszcze raz ja wczoraj pobieralem i uzywalem tego programu wszystko dziala jak nalezy,co do funkcji list to nie masz zakladki wszystkie programy i ulubione?
 

Prezes156

New member
pobierz jeszcze raz ja wczoraj pobieralem i uzywalem tego programu wszystko dziala jak nalezy,co do funkcji list to nie masz zakladki wszystkie programy i ulubione?
Nie mam... wyświetlają mi się kanały po kolei ale nic poza tym...
Powiedz mi jedno... Mam zaimportować na pamięć USB listę kanałów normalnie z TV i potem na kompa przerzucić folder "Repair" ?? Próbuję go odczytać programem który mi podrzuciłeś i to jest ten sam program którego próbowałem użyć wcześniej no i wyskakuje po ang. że mam wczytać ostatnią wersję listy kanałów... a dokładnie " No channel lists found. Select a USB flash drive or a folder with at last one channel list "
PS: Że nie mozna było zrobić k.......cze normalnie z pozycji pilota zmieniania kanałów... Smart TV głupszy od TV 20 letniego...Szlag mnie trafi... :) . TV ubezpieczony to jak się zdenerwuję to poleci przez okno ;P
 
Ostatnia edycja:

phil7008

New member
Bez reklam
prezez jak mozesz to zrob foto opcji list, ciekaw jestem jak u ciebie to wyglada,repair wrzuca sie w starszej wersji PCHE i tv, btw zainstalowalem starsza wersje PCHE i wlasnie aplikacja kazala wskazac folder repair niestety w mojej kopii kanalow niema takiego folderu ,w wersji 3.4.9.0 wystarczy wskazac pendrive z kopia listy kanalow i wszystko smiga
 

marzzz73

New member
będąc w menu ze zdjęcia wciskając "options" na pilocie pojawia się "Ponowne Uporządkowanie" ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry