Liga Forum HDTV.com.pl w FIFA 10

Peek

New member
Bez reklam
Niestety Liverpool jest zajęty. Zasada niepowtarzalności klubów jest troche krzywdząca, ale za to jak bardzo urozmaica rozgrywkę!!! Zostało jeszcze wiele mocnych klubów! Czekam za zgłoszenie z numerem gg, psn id oraz wybraną druzyną. Kolejna aktualizacja uczestników:

- Peek (Real Madryt)
- Gadulinho (Barcelona)
- Bandzlor (Chelsea)
- Stef Wybustow (Manchester United)
- Synt (Inter Mediolan)
- Dsn_pl (Manchester City)
- Prof1906(Liverpool)
- Leonidas18(Arsenal)
- Tomiga(???)
- Grudniu (Juventus)

MAMY STRUKTURĘ ROZGRYWEK!!!

GRAMY W PONIEDZIAŁEK, ŚRODĘ I SOBOTĘ PO 2 MECZE CZYLI DWUMECZ Z GRACZEM PODANYM W TERMINARZU. JEDEN DZIEŃ GRY, CZYLI DWUMECZ JEST LICZONY JAKO 2 KOLEJKI, PUNKTOWANE SĄ ZARÓWNO PIERWSZY JAK I DRUGI MECZ NIEZALEŻNIE OD SIEBIE.

ZACZYNAMY JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!

STEF_WYBUSTOW, TOMIGA PODAJCIE PSN ID I GG, A SYNT PODAJ NUMER GG. TOMIGA PODAJ TEZ WYBRANĄ DRUŻYNĘ. WSZYSTKO U MNIE NA PRIV!!!

NOWA STRONA LIGI
Liga forum HDTV.com.pl w FIFE 10
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Najnowsza lista zawodników:

- Peek (Real Madryt)
- Gadulinho (FC Barcelona)
- Bandzlor (Chelsea Londyn)
- Stef Wybustow (Manchester United)
- Synt (Inter Mediolan)
- Dsn_pl (Manchester City)
- Prof1906(Arsenal Londyn)
- Leonidas18(Bayern Monachium)
- Eike007 (Juventus Turyn)
- Grudniu (FC Liverpool)
- Tomiga (???)

Tomiga i Stef_Wybustow podajcie swoje dane (PSN ID i numery GG), Tomiga podaj klub jakim grasz!

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzielnego wieczora!!! Do mnie lub gadulinho na priv!!!
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
JUTRO OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ!!! JEŚLI JESZCZE KTOŚ CHCE WEJŚĆ DO LIGI PROSZĘ O ZGŁOSZENIA DO MNIE LUB GADULINHO ZAWIERAJĄCE PSN ID, NUMER GG ORAZ ZESPÓŁ KTÓRYM BEDZIECIE GRAĆ!!!

Przperaszam za dubel, ale był zamierzony.
 

Vagrant

New member
liga

ja moge zagrac w tej lidze nad zespolem (wstepnie ac milan) jeszcze pomysle, a WC2010 napewno nie bede kupowal gdyz to dla mnie nie ma sensu wiec jak macie zamiar robic lige na tej wersji to ja nie wchodze w gre
 

tomiga

New member
Od razu informuje ze nie bede dostepny w terminie od 2 do 7 kwietnia. Wiec mecze w tych terminach, ze mna, bedzie trzeba przekladac.

Co do FIFA WC 2010 to niestety tez nie zamierzam kupowac... nastepna moja fifa to pewnie bedzie Euro 2012 ;)
 

tomiga

New member
Przydaloby sie uszczegolowic regulamin. Nadal nie ma m.in jak dlugo ma trwac mecz... etc..
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
UWAGA!!!

Zaplanowana jest przerwa świąteczna w dniach 3-5.04, pierwsza kolejka po świętach zaplanowana jest na 6-7.04, Tomiga rozegra swój mecz 7.04, bo zdąży wrócić, za to Stef_Wybustow bedzie musiał nadrobic 2 kolejki!

Proszę o zgłaszanie mi dat ewentualnych wyjazdów!!!

NA STRONIE DZIS UKAŻE SIĘ TERMINARZ 10 KOLEJEK ORAZ AKTUALIZACJA REGULAMINU!!! NA ODRABIANIE MECZÓW NA KTÓRYCH KOGOŚ NIE BEDZIE Z POWODU WYJAZDU UMAWIACIE SIĘ SAMI, A NAM PODAJECIE WYNIK!

Tomiga

Mecze trwają tyle ile standardowy rankingowy mecz online!!! Jeśli się nie mylę, jest to 6min na połowę!!!

MOŻNA GRAĆ 1 I 2 (oczywiście z jednym przeciwnikiem) KOLEJKE JUŻ DZISIAJ!!!
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Jest 17.00 zamykamy rekrutację, terminarz jest ułozony na 10 kolejek, niedługo będzie tez na dalsze dni.

PRZYPOMNIENIE:
Wyniki obydwu meczów obydwaj gracze wysyłają do mnie, kiedy wyniki się zgadzają przyznajemy punkty!

GRAMY JUŻ DZISIAJ!!!
 

dsn_pl

New member
a co w razie awarii technicznej w czasie meczu? Router, brak prądu, albo inna siła wyższa? Miałem taki przypadek w poprzedniej edycji ligi (kiedy po epickim boju i prowadzeniu 3-2 w 94' padł mi net i dostałem 0-3), więc może z góry umówimy się, co w takiej sytuacji?
 

dsn_pl

New member
dobra, po konsultacji z gadulinho proponuję: jeśli nastąpi sytuacja jw (przerwanie meczu bez niczyjej winy) to powtarzamy mecz zaczynając od wyniku, po którym nastąpiło rozłączenie. Jeśli przerwanie nastąpiło w 2 połowie, to gramy tylko 45 min (nawet jeśli była już np 85', będzie prościej).
Przykład: 40', wynik 4-1 dla drużyny A, mecz przerwany - zatem powtarzamy mecz zaczynając od strzelenia odpowiednio 1 i 4 samobójów. Jeśli taki mecz zostałby przerwany w 70' - to gramy tylko 1 połowę, również zaczynając od wbicia samobójów.
 

Peek

New member
Bez reklam
Mamy zwycięzcę ligi! Leonidas18 został pierwszym w historii zwycięzcą "Oficjalnej ligi HDTV.com.pl w FIFA 10". Do admina została już wysłana wiadomość z prośbą o przyznanie nagrody.
Dalej nie rozstrzygnęła się walka o miejsca na podium, tak samo dalej nie wiemy czy zostanie przyznana nagroda „wicemistrza forum w FIFA 10”. Pomysł taki wpadł nam do głowy parę tygodni temu, ale dalej nie mamy odpowiedzi od admina, stąd póki co nie możemy Wam zagwarantować, że jakieś dodatkowe nagrody zostaną przyznane. Jednak i tak zachęcamy do walki
 

Peek

New member
Bez reklam
Niestety chyba nie, wielu z graczy sprzedało fifę, żeby kupić World Cup 2010. Ja szczerze mówiąc po milionach godzin grania w dziesiątkę nie mam już raczej ochoty do nie wracać.

Następny turniej zaraz po ukazaniu się jedenastki, tak mi sie wydaje.
 

yarcoos

New member
Niestety chyba nie, wielu z graczy sprzedało fifę, żeby kupić World Cup 2010. Ja szczerze mówiąc po milionach godzin grania w dziesiątkę nie mam już raczej ochoty do nie wracać.

Następny turniej zaraz po ukazaniu się jedenastki, tak mi sie wydaje.

...no i co? troche juz minelo od premiery ;)
A moze by tak lige w ramach ultimate team? tam chyba lepiej sprawdzil by sie pomysl ligi;
whatever, jakby do spotkan ligowych nie doszlo- zapraszam do spotkan towarzyskichw UT- wyslijcie mi prosze zapa do friendsow z dopiskiem UT. Pozdrawiam.
 
Do góry