Licze na wasza pomoc.....

spinacz66

New member
Bez reklam
tam są klasy wzmacniaczy pozycionowane w kategoriach klas wzmaków
A-Hight-End
B
C
D
niechce mi się recenzji wklejać po redaktorzy wyraźnie napisali Klasa azura wzmaka B
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
pozycjonowanie jest względem klasy wzmacniacza w jakiej jest zrobiony o to ci chodziło kolego? Jak poszukam wkleję całą recenzje i wyraźnie zobaczycie jak piszę testujący z budowy bo był otwierany i wzmacniacz i przetworniki są w klasie B też dziwi że za te pieniądze jest klasy B ale możliwe dzieki temu patentowi xd wzmianka z recenzji jak znajdę wrzucę całą
co najlepsze w teście jest porównany że tak samo zachowuję się jak wzmacniacz w klasie A


 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Chodzi o to w jakiej klasie pracuje wzmacniacz
Idąc twoim tokiem rozumowania wzmacniacz pracujący w klasie D ice power lub G nie może być Hi-endem
 

spinacz66

New member
Bez reklam
czy ja pisze po chińsku

w katalogu jest tak jak w testach profesionalnych
a więc

Kategoria A Hight-End klasa pracy A
Kategoria B Klasa Pracy B
c klasa pracy C
d to samo piszę o tym od początku to samo jest w katalogach i gazetach co testują na swoich łamach

I zbaczasz znowu z tematu była mowa o Azurze profesionalnie D i G nie może być hight end po tam wzmacniacz nie pracuję w tej klasie AiB jest droga w produkcji bo są przeszkody w klasie D czy G jest zupełnie inna konstrukcja prostsza(to jak by porównać ligi piłkarskie 1 z 2 albo 3 to nie jest to samo) ja pójdziesz do sklepu to nie powiesz że chcesz hight-end z klasą D do profesionalnego salonu chyba że to bedzię hight-end swojej klasie D bo tak też można rozumieć koniec tematu.
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
czy ja pisze po chińsku

w katalogu jest tak jak w testach profesionalnych
a więc

Kategoria A Hight-End klasa pracy A
Kategoria B Klasa Pracy B
c klasa pracy C
d to samo piszę o tym od początku to samo jest w katalogach i gazetach co testują na swoich łamach

I zbaczasz znowu z tematu była mowa o Azurze profesionalnie D i G nie może być hight end po tam wzmacniacz nie pracuję w tej klasie AiB jest droga w produkcji bo są przeszkody w klasie D czy G jest zupełnie inna konstrukcja prostsza(to jak by porównać ligi piłkarskie 1 z 2 albo 3 to nie jest to samo) ja pójdziesz do sklepu to nie powiesz że chcesz hight-end z klasą D do profesionalnego salonu chyba że to bedzię hight-end swojej klasie D bo tak też można rozumieć koniec tematu.

Ale rewelacyjny katalog? Co tam było dalej napisane o CA? A gdzie mogę to kupić?
 

spinacz66

New member
Bez reklam
za darmo z salonu możesz zabrać a rewelacje nie z katalogu tylko z testów praktycznych poza tym kolega wefr się pytał jaki tam układ jest bo ja lubię przetestować zanim coś kupię na oko w domu nie salonie bo tam inna akustyka.Ten Twój CA ma wysokie noty w testach dzięki temu XD powiedz mi wiesz jaki tam DAC siedzi i jakie przetworniki i Kości DSP,jaki jest umpsampler?
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ha, czyli wg testu dobrze zrobiłem, że zestawiłem CA 851A i CA MS6 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś w tym jest, że CA lepiej mi zabrzmiał niż NAD M3.
Ale NAD też jest wspaniały brzmieniowo tylko sporo droższy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

werf

Active member
Bez reklam
za darmo z salonu możesz zabrać a rewelacje nie z katalogu tylko z testów praktycznych poza tym kolega wefr się pytał jaki tam układ jest bo ja lubię przetestować zanim coś kupię na oko w domu nie salonie bo tam inna akustyka.Ten Twój CA ma wysokie noty w testach dzięki temu XD powiedz mi wiesz jaki tam DAC siedzi i jakie przetworniki i Kości DSP,jaki jest umpsampler?

Ta tabelka klasyfikacji rozumiem jest z czasopisma AV ?
Według ciebie wzmacniacz z klasyfikowany w kategorii sprzętu A pracuje w klasie A tam mam to rozumieć a w kategorii C ma pracować w klasie C ?
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ranking z AV tak samo mam katalogach salonowych A pracuje w A już mi sie niechce wklejać bo to nudne wałkowanie ściagnij sobie katalog z jakiegoś salonu i porównaj z testami i bedziesz miał że wszytko się zgadza tak jak w tescie CA
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Nie chce mi się skanować bo pół dnia na tym tematem siedziałem kolega jak jest zainteresowany niech ściągnie sobie trochę poszperania i jest a temat o CA uważam za zamknięty poznaliśmy testy właściciel zadowolony.
 

werf

Active member
Bez reklam
A szkoda bo myślałem że mi wyjaśnisz np pierwszy lepszym z brzegu NAD C375BEE ewentualnie coś bardziej złożonego jak Devialet D-Premier
 

LestatTom

New member
Postanowione , taki zestaw :


Sony STR-DN1040
Jamo S 626 HCS (ciemna jabłoń)

Sony KDL-55W809A

Dziekuje wszystkim za aktywnosc w tym temacie

Pozdrawiam
 
Do góry