LG, Samsung, Sony, philips

Maniek831

New member
Witam, bardzo prosze o wypowiedzenie się uzytkowników lub też sugestie co do wyboru TV. Wszystkie widziane mają bardzo dobry obraz, ale jedynie wiczone na reklamach w sklepach.
Zastanawiam się nad TV z niższej półki cenowej takich jak:
- Philips 55PUS7503 czy też 55pus7303(raz piszą VA a raz IPS) -zdania co do tych dwóc są strasznie podzielone cenowo podobne. Czy mają tylko nakładkę androida czy już pełny dostęp. Chodzi mi głównie o HBOGO. Raz są twierdzenia, że tak a raz, że nie. Podobnie z różnicami między matrycami LED direct lepszy czy Edge?
- LG 55uk6950 -obraz mi się podobał, ale po włączeniu w sklepie kanału telewiznejgo w jakości SD z anteny zbiorczej była tragedia.
Ewentualnie czy są jakieś starsze modele albo równorzędne do powyższych?
Z troszkę wyższej półki cenowej:
LG 55sk9500
Samsung seria 8
Sony KD-55FX9005
Philips 55pus8303

TV ma służyć do netflixa hbogo TV sd i hd i filmów online.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie które wymieniłeś są bardzo dobre:
- LG 55SK9500 za 4599 zł
- Philips 55PUS8303 za 3699 zł
- Samsung 55NU8042 za 3599 zł
- TC 55X9006 za 3499 zł
- Sony 55Xf9005 za 4499 zł

Ale może lepiej Oled 55" ?
 

Maniek831

New member
Najlepiej jak najtaniej. Oledy, przekraczają mój budżet zwłaszcza, że zakupu nie chcę dokonywać na raty.
Wiem, że są dobre te z droższej póki. Chcę jednak też brać pod uwagę te tańsze. Aktualnie telewizory nie są zakupowane na lata jak kiedyś.
 

Maniek831

New member
Prośba o wypowiedzenie się na temat Philips 55PUS7503 bardzo mnie interesuje, ale nie jest dostepny sklepach, które są u mnie w pobliżu. Ktoś miał możliwość jego testowania?
 

Maniek831

New member
A jak z jego płynnością i smartem? Na forach jest informacja, że ma blokade na adroidzie. Chcękorzystać z hbogo. Czy będzie dostępne? Kiki przystępna cena tylko trochę mnie obawiają opinie i ocena Twojego sklepu.
 
Do góry