LG również wprowadza na rynek nowe zakrzywione telewizory LCD. Pierwszy przedstawiciel to UC970 UHD TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG również wprowadza na rynek nowe zakrzywione telewizory LCD. Pierwszy przedstawiciel to UC970 UHD TV.

lguc970.jpg




LG sprzedaje zakrzywione telewizor OLED, to wie już każdy.
Ale od teraz LG sprzedaje również zakrzywione modele telewizorów LCD. Pierwsza seria to UC970 uruchomiona w przekątnych 55 i 65 cali i w rozdzielczości UHD z platformą webOS.

LG uruchamia zakrzywioną serię UC970

Teraz już prawie każdy liczący się producent telewizorów posiada co najmniej jeden wygięty model w ofercie. UC970 LG jest odpowiedzią na modele Curved Samsunga.
Modele wyposażone są w nową platformę webOS LG z obsługą Magic Remote.
LG również podkreśla, że posiada wbudowany system głośników Harman Kardon.

Ponieważ posiada Ultra HDTV, LG wprowadziło port HDMI 2.0 do podłączenia 4K dla graczy.
Posiada również HEVC, który pozwala na strumieniową transmisję 4K - na przykład Netflixa.
Inne funkcje to pasywne 3D i odtwarzanie plików multimedialnych.

LG UC970 jest już dostępny w Europie i na Bliskim Wschodzie w wielkościach 55 i 65 cali czyli
55UC970V i 65UC970V.
flatpanelshd
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy to ten ale widziałem jakiegoś pogiętego LG w MM i muszę przyznać, że krzywizna wygięcia jest mniejsza niż u innych przez co bardziej akceptowalna.
 
Ostatnia edycja:

psiaja

Member
Nie wiem czy to ten ale widziałem jakiegoś pogiętego LG w MM i muszę przyznać, że krzywizna wygięcia jest mniejsza niż u innych przez co bardziej akceptowalna.

rozumiem, że krzywizna jest po to, by "obejmować" obrazem widza, więc po co robić TV, dla których krzywiźnie jest bliżej do prostej, niż do krzywej.. do żadnego kanonu się taki TV nie zalicza (ni to płaski, ni to krzywy.. czyli to wydra? :p )
 

brodacz

Active member
Bez reklam
rozumiem, że krzywizna jest po to, by "obejmować" obrazem widza, więc po co robić TV, dla których krzywiźnie jest bliżej do prostej, niż do krzywej.. do żadnego kanonu się taki TV nie zalicza (ni to płaski, ni to krzywy.. czyli to wydra? :p )

Będziesz miał rodzinę, z którą zechcesz coś obejrzeć to zrozumiesz o czym piszę.
 
Do góry