Lg Pq6000

msx

New member
witam
panowie jak wlaczyc napisy w divix ?
wczesniej szly bardzo dobrze na kazdym filmie dzisiaj wlaczylem znowu film i nie wczytuje napisow czy moglo sie cos przestawic? dodam ze nic nie robilem od wczoraj wszystko chodzilo wylaczylem usb i dzis nie idzie zaden film z napisami , czy juz szlag trafil usb ?
pozdrawiam
 

msx

New member
msx napisał:
witam
panowie jak wlaczyc napisy w divix ?
wczesniej szly bardzo dobrze na kazdym filmie dzisiaj wlaczylem znowu film i nie wczytuje napisow czy moglo sie cos przestawic? dodam ze nic nie robilem od wczoraj wszystko chodzilo wylaczylem usb i dzis nie idzie zaden film z napisami , czy juz szlag trafil usb ?
pozdrawiam
chyba doszlem co jest nie tak, nie kazdy film czyta z napisami film idzie ale napisy nie ida nie pomaga zmoiana nazwy na taka sama jak nazwa filmu
czyli wina formatow napisow
pozdrawiam

{1055}{1094} - taki format napisow czyta
00:00:52:- taki format napisow nie czyta
 
Ostatnia edycja:

hojlo1

New member
Bez reklam
...tak to jest z napisami (w tych modelach).

Jakość samej dekompresji w LG też nie bardzo (porównywałem z Xboxem i kiepsko LG wypada).
 

pierwszy

Banned
Czyżby kolejna różnica? w pq200r napisy mDVD czyli {}{} zapieprzają bez ładu i składu wyprzedzając film - próbowałem z kilkoma filmami 23.97 fps i 25 fps nic to nie zmienia. Po konwersji napisów do formatu *.srt wyświetlają się idealnie - innych formatów nie sprawdzałem...
Poza tym: plik video i napisów muszą mieć tę samą nazwę.
 

msx

New member
witam
panowie stala mi sie dziwna zecz na tym lg6000 , znikla mi funkcja odtwarzania filmow divix z usb , jak podpinam pena to wyskakuje mi tylko lista zdjec i muzyki nie ma listy filmow
co moze byc przyczyna resset ustawien fabrycznych nic nie dal moze cos w menu servisowym da sie przestawic pomuzcie moze ktos sie orientuje?
pozdrawiam

acha dodam ze podpiolem aparat foto pod usb i po tym tak sie stalo

juz naprawilem zmienilem funkcje w menu servisowym i wszystko wrocilo do normy
 
Ostatnia edycja:
Do góry