LG Oled 77C31LA roznica ceny morele

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz na stronie LG Polska wymienione firmy - i kupując otrzymasz cashback 3000 zł - w Morele nie dostaniesz.
Możesz nie mieć też gwarancji
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jesteśmy w Unii czy nie ? Czy nie jest tak że każdy sprzęt znanego producenta (Philips,LG,Samsung itp itp) obojętnie gdzie kupiony na terenie Unii ma ważną gwarancję producenta na 2 lata ? I obojętnie gdzie go naprawię w autoryzowanym serwisie w Paryżu , Pradze czy Rzeszowie gwarancja będzie honorowana. Co to jest żebym musiał wybierać między Morele czy Euro RTV ? Kiedyś znalazłem OLEDa w wiejskim sklepiku na Kaszubach nowego oczywiście. I co ? Jak kupię u tego gościa na Kaszubach tego OLEDa to nie będę miał gwarancji ? Legalny sklep , legalny towar , oryginalnie fabrycznie zapakowany. A i cena była kusząca. Gdybym wtedy potrzebował TV to pewnie bym kupił. I mam nadzieję że gwarancję serwis by uznał ze stempelkiem wiejskiego sklepiku...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mylisz pojęcia.
Nie wszystkie firmy tolerują gwarancję z nieautoryzowanych źródeł.
Wiele osób poczyło to na własnej skórze.
Ale każdy robi jak uważa.
 

Rafał1

New member
Mi się już nie chce odpowiadać danej osobie więc ostatni raz napiszę do ogółu

Gwarancja to dobra wola producenta.I jak będziesz miał/a pecha to odrzucą ci ją niezależnie od sklepu w którym kupisz sprzęt.
Co innego rękojmia na niezgodność towaru z umową.Jeśli sklep będzie stwarzał problemy.Uderzamy do rzecznika praw konsumenta i mają ciepło.
Radzę zapoznać się z tematem rękojmi i o gwarancji zapomnieć.
Wniosek z tego jest taki:
Przed zakupem sprzętu warto sprawdzić czy komukolwiek sklep odmówił naprawy towaru czy jego wymiany przy drugim zgłoszeniu rękojmi na ten sam towar.
Ja swojego LG 65"G33La kupiłem za niecałe 8k,gdzie jego cena w RTV Euro AGD wynosiła blisko 11k.
Nie będę pisał gdzie,bo każdy sklep da się w ten sposób zweryfikować.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kupuj gdzie chcesz.
Firmy w Polsce - maja prawo odmówić serwisu i wile razy odmówiły.
Każdy ryzykuje sam.
 
Do góry