LG LS570S -nowość?

Madex

New member
@tehacz - tak jak pisałem - napisy SRT odtwarza bezproblemowo - pobierz napisy ze stron zajmujących się tworzeniem napisów. Może sam konwertowałeś i nie chodzą - oglądam bardzo dużo filmów z napisami SRT i nie miałem problemów - zwłaszcza że kupowałem ten TV szczególnie pod filmy z napisami i wszystko gra.
 

sedah

New member
U mnie 42LS570S czyta napisy z rozszerzeniem .txt (klatki), tylko sie z uplywem czasu zaczynaja rozjezdzac. Natomiast napisy przekonwertowane do .srt (sekundy) chodza bez problemu.
 

ice102

New member
W Neonet 42LS570S jest za 2399zł. W Złotoryi widziałem na wystawie, nie miałem czasu się przyglądać ale na pierwszy żut oka wygląda bardzo przyjemnie.
 

alarik

New member
Do posiadaczy: jaka jest ramka wokół ekranu? Całkowicie błyszcząca jak przysłowiowe psie klejnoty, czy choć trochę matowa? Gdyby nie sprawiło to problemu, prosiłbym o jakieś zdjęcie z bliska i pod kątem, bo jakoś na necie nie mogę znaleźć.
 

temist

New member
A co do samego telewizora..
rewelacja, szczególnie ze w Rtv Agd w tej chwili promocja i kosztuje tylko 2350 czyli 150 pln taniej niz w internetowych sklepach (życzą sobie przeciez dodatkową opłatę za gabaryty). Bardzo szybki, swietna czerń, dobrze skaluje obraz analogowy do 16:9. Moim zdaniem w cenie do 3000 pln najlepszy tv na rynku.
 

maxxl

Member
Jak z płynnością - nie przycina, nie smuży np. na meczach piłki nożnej? Czy w modelach LS570S jest iPla i TVNPlayer? Nie ma ktoś przypadkiem 37"? Różnica w cenie między 42" a 37" jest nieduża, ale jednak wybiorę mniejszy rozmiar ze względu na warunki pokoju w którym ma stać (będzie oglądany z 1,5 do 2,5m). Jak widzę wszyscy rzucili się na model 42", a przydałyby się jakieś informacje jakości obrazu i matrycy instalowanej w 37".
 

mejkun

New member
Przyłączam się do pytania wyżej + jeszcze jedno. Grał ktos na tym TV. Konsola czy PC. Nie pytam o dokładny czas inputlaga tylko o to czy można pograć bez problemu.
 

sedah

New member
Obudowa jest typu piano black, ale sa wstawki szarego matu. Ramka wokol tv jest dosyc waska, wiec to nie stwarza zadnego problemu. Na pilce nie smuzy, a co do konsol, to mam podlaczonego xboxa i obraz super. Netu jeszcze nie wpinalem, ale tak na szybko, to ipla widze, tvnplayera nie.
 

lm648

Banned
Uwaga: jest również wersja LG 42LS575S, która posiada wbudowany WiFi :) odkryłem to na stronie angielskiej LG :) Uważam, że chyba bardziej warta zainteresowania:)
 

rino91

New member
Ponawiam pytanie, które już się pojawiło - jak rozwiązano sprawę nagrywania? W jakim formacie są nagrania?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
jak rozwiązano sprawę nagrywania? W jakim formacie są nagrania?

Nieważne w jakim formacie.
Materiału nagranego przez USB (na pendrive`a lub dysk twardy) nie odtworzysz nigdzie indziej ani nie skopiujesz nigdzie indziej.
Taki urok wszystkich TV z funkcją PVR.
Nawet na bliźniaczym egzemplarzu tego samego modelu TV nie odtworzysz tego co nagrałeś.
 
Ostatnia edycja:

rino91

New member
Ok, a jak z kątami widzenia? Obraz jest dobrze widoczny, kiedy ogląda się go pod pewnym kątem (w poziomie i pionie)? Interesuje mnie szczególnie wersja 37LS570...
Jaki input lag ma ten model? I czy ma prawdziwe, czy "podkręcane" 100Hz?
 
Do góry