LG LH4000 - również obsługuje divx

xone

New member
Dziękuję za odpowiedź.
Niestety nie mogę otworzyć menu serwisowego.. Wciskam "OK" na pilocie i na TV ale nic nie pojawia się.. Z klawiszem menu też próbowałem i również bez efektów..
Może trzeba wgrać jakieś oprogramowanie do telewizora?
Pozdrawiam, X.
 

maruco

New member
xone napisał:
Dziękuję za odpowiedź.
Niestety nie mogę otworzyć menu serwisowego.. Wciskam "OK" na pilocie i na TV ale nic nie pojawia się.. Z klawiszem menu też próbowałem i również bez efektów..
Może trzeba wgrać jakieś oprogramowanie do telewizora?
Pozdrawiam, X.

jeżeli nie masz w instrukcji tego to dzwon do BOK LG - najszybciej sie dowiesz jak to zrobic
 

jarzeniowa

New member
maruco napisał:
jeżeli nie masz w instrukcji tego to dzwon do BOK LG - najszybciej sie dowiesz jak to zrobic

Raczej BOK Ci takiej informacji nie poda- to menu jest dla serwisu, a nie użytkownika.

Sprawdź sobie wersję softu w TV od 3.24.** nie można wejść do menu serwisowego poprzez kombinację menu+menu, na dzień dzisiejszy jeszcze nie słyszałem aby komuś się udało to złamać w tym sofcie. Pomaga cofnięcie się do softu 3.15- w nim nie ma problemu z uruchomieniem MS
 

xone

New member
Witam,

Pobrałem aktualizację V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk
dostępna jest na stronie LG i nie ma nowszej..
Jak wrócę z pracy to zobaczę jaki mam FW wgrany. TV jest nowy, jakiś tydzień ma więc może mieć nowsze skoro mówisz, że jest..
Jak w ogóle można sprawdzić wersję w TV i czy downgrade zrobię bez problemu bez kombinacji?

Pozdrawiam, X.
 

jarzeniowa

New member
wersję firmware sprawdzisz w menu/ustawienia/diagnostyka, jeśli nie będzie chciało pobrać Ci tego oprogramowania automatycznie- a raczej tak będzie to:
Wchodzisz w MENU, ustawiasz podświetlenie na OPCJACH- ale w nie nie wchodzisz, naciskasz ok 7 razy przycisk FAV(prawy dół pilota). Wyświetla się menu aktualizacji oraz firmware do pobrania z pendrive.
 

niuniu60

New member
Divx

Mam 42lh4000 od dwóch dni.
Zrobiłem tak jak napisaliście,wcisnąłem ok na pilocie i na tv(około 5 sek)
i odblokowałem divixa.
Odtwarza ok nawet napisy polskie czyta,tylko głos jest trochę cichszy,
napiszcie czy to normalne?
 

xone

New member
Wreszcie znalazłem czas żeby zrobić telewizor.
Wszystko działa.. Downgrade nie trwał nawet 1 minuty.
Jedyne co może przeszkadzać to przerwy w dźwięku na niektórych filmach.. Nie wiem czym to jest spowodowane. Zastanawiałem się czy nie chodzi tu o format kodowania dźwięku, ponieważ nie na wszystkich filmach występuje to.
jarzeniowa dzięki za pomoc.

mwisiorek przewijanie do tyły działa (na podglądzie nie sprawdzałem) ale nie można włączyć poprzedniego pliku. To przewijanie jest w ogóle upośledzone troszkę ponieważ przewija o bardzo duże skoki (chyba że na podglądzie to wtedy da się trafić, ale czasem trzeba dużo przewijać).

Pozdrawiam, X.
 

vert0

New member
32 Lh 4000

Orientuje sie ktos o co chodzi z tym modelem (32LH4000)? Seria ta sama, a parametry (np. czas reakcji, kontrast taki jak w serii LH3000) sporo gorsze od modelu 37 i 47 calowego. Czy to zupelnie inna matryca, zwykly chwyt zeby zmylic konsumenta, czy pomylka w opisie?
 

amelia25

New member
vert0 napisał:
Orientuje sie ktos o co chodzi z tym modelem (32LH4000)? Seria ta sama, a parametry (np. czas reakcji, kontrast taki jak w serii LH3000) sporo gorsze od modelu 37 i 47 calowego. Czy to zupelnie inna matryca, zwykly chwyt zeby zmylic konsumenta, czy pomylka w opisie?

32" rzeczywiście ma trpche słabszą matryce -w sumie prz takim rozmiarze matrycy lepsze parametry nie są chyba potrzebne - w stosunku do LH3000 różni sie usb w standardzie i odtwarzaniem hd divx
 

ptyku

New member
Hi

Mam pytanie odnośnie napisów do filmów, na pendrive mam kilka filmów i niektóre odtwarza mój lh4000 z napisami a niektóre nie mimo iż format napisów jest taki sam. Próbuje dojść do tego czemu tak się dzieje ale niekoniecznie z tego coś wychodzi.. jeśli ktoś to rozgryzł to poproszę o info..
 
Do góry