LG HT762TZ Pomoc z ustawieniem

dru766

New member
Witam. Zakupiłem dziś takowe kino domowe do tv LG 42LE8500.
Po podłączeniu wszystkich głośników tak jak pisało w instrukcji, chciałem sprawdzić czy działa więc włączyłem film z płyty dvd(odtwarzacz jest podłączony do tv przez kabel hdmi). I tu się pojawiają problemy:
-dźwięk leci tylko z 2 przednich głośników i subwoofera, a nie leci z 2 tylnich głośników i "tego czegoś małego i poziomego" ;D
-gdy przycisnę EQ na pilocie to mam tylko parę opcji: natural, neutral i te muzyczne typu rock/classic.

Może ktoś wie jak ustawić, żebym miał głos ze wszystkich głośników jak na prawdziwe kino domowe przystało.
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Włączyłeś film ze ścieżką stereo to idą tylko fronty i sub, włącz coś w formacie 5.1 to bedą szły wszystkie głośniczki.
 

dru766

New member
Pojawił się jeszcze jeden, dość spory problem. Kino domowe nie czyta polskich znaków txt. Zmieniałem nawet na .sub .srt ale bez rezultatu..
Napisy mają taką samą nazwę jak film, ale zamiast pl znaków mam jakieś dziwne literki :/
Ktoś wie jak to naprawić?
 

dru766

New member
A możesz powiedzieć jak w LG trzeba przeprowadzić taką aktualizację? Bo jestem trochę zielony w sprawach kin domowych a tym bardziej aktualizacji :/
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Zmiana planów...

W instrukcji jest napisane ....

"Jeżeli napisy nie są wyświetlane prawidłowo podczas odtwarzania... "
 
Do góry