Lg Ht503 Th

swiatus85

New member
Witam,

mam zamiar kupic to kd i tu mam pare pytan.

na stronie producenta znalazlem takie cos

fc44ee9b366df578.jpg


czyli mam rozumiec ze to kd ma usb 1.1 ??

czy na tym kd mozna ogladac divx bezposrednio z pendraiva ??

ewentualnie co polecacie do max 800 zl ??
 

celon124

New member
Mam ten zestaw kina domowego. Jak za te pieniądze to jestem zadowolony. Filmy i dźwięk w nich jest przyzwoity a i nawet muzyki da się słuchać choć sub jest moim zdaniem trochę zbyt natrętny ale zawsze można go podregulować w ustawieniach. Z pendriva spokojnie odtworzysz wszelkie formaty odtwarzane przez odtwarzacz chyba oprócz vcd. Divx-y śmigają aż miło. Analogowe sprzęty typu magnetofon można podłączyć przez minijacka, co ma dla niektórych posiadaczy kaset znaczenie. Posiadacze konsol mogą się podpiąć przez optyk z tyłu odtwarzacza. Naprawdę ma sporo możliwości jak za sprzęt za ok. 800 zł ;)
 

leliwapl

New member
Mam ten sprzęt od stycznia i jestem zadowolony z możliwości odtwarzania filmów z USB. Powiem więcej , moj sprzęt odtwarza filmy z przenośnego dysku USB firmy Prestigio 2,5" SATA 250 GB kupionego za 170 zł w Biedronce. Warunkiem jest utworzenie partycji FAT32 bo tylko taką obsługuje kino.
 

imol

New member
Witam
Chciałbym sie dowiedzieć jak to jest z tym odtwarzaniem filmów poprzez USB w kinie domowym HT503? Mam ten sprzęt od dłuższego czasu i po podłączeniu pamięci mogę tylko słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia. Pisałem do LG czy istnieje możliwość aktualizacji oprogramowania w celu oglądania filmów poprzez USB, dostałem odpowiedź żebym sie zapoznał z instrukcją obsługi bo ten odtwarzacz takiej funkcji nie posiada. :sad:
 

kyniugda

New member
Pytanko o dźwięk w HT503 - leciutko się podepnę

Witam
Podepnę się troszkę pod temat
Właśnie kupiłem te kino na alleg...w wersji ht503sh, czyli wszystkie głośniki małe- czekam na paczkę.
Mam takie pytanie:
Ponieważ ze starego kina (też LG z satelitkami) został mi komplet głośniczków, to czy warto je dopiąć wszystkie do th503, czy może tylko któreś z nich, czy może dać sobie spokój ? Czy takie podpięcie dwóch zestawów głośnikowych do jednego kd ma jakiś sens ?

dzięki za info


do imol
w.g. instrukcji obsł. i danych techn., TH503 - reszta nr modelu to rodzaje głośników w kpl.,
odtwarza filmy, moje stare kino th 306 też ( a ma już ze 4 lata) Ja proponuję reklamację.
 
Ostatnia edycja:

imol

New member
Witam
do imol
w.g. instrukcji obsł. i danych techn., TH503 - reszta nr modelu to rodzaje głośników w kpl.,
odtwarza filmy, moje stare kino th 306 też ( a ma już ze 4 lata) Ja proponuję reklamację.


No właśnie w instrukcji nic niema o odtwarzaniu filmów z USB, a ludzie piszą że odtwarza... Może niech ktoś sie wypowie kto ma ten model jak to jest z tym USB? Jest jakaś dodatkowa zakładka "filmy" po podłączeniu pamięci?
 

kyniugda

New member
do IMOL
Kinko zainstalowane, bardzo fajny dźwięk :))
Chociaż przy przednich głośnikach(fronty) przydałyby się troszkę lepsze wysokie tony (jak słucham stereo)
Gdzieś ktoś pisał, nie pamiętam, czy przy TYCH głośnikach podpiął zwykłe gwizdki samochodowe i był efekt... czy ktoś ma w tym temacie doświadczenie ?


Co do filmów, chodzą mi przez usb i to bardzo fajnie- w instrukcji dołączonej do kina jest info o mpeg4, więc divx, xvid...
Chociaż, gdy włożyłem do usb pendriva z różnymi formatami filmów- m.in. rmvb, to zgłupiał i nic mi nie puścił.

Pięknie łączy się simplinkiem z tv LG 42lh5000 - bardzo fajna opcja- co ciekawe, tv pokazał listę plików z tego samego pendriva, nie puścił po prostu rmvb oznaczając w liście 0 mb- avi poszły wszystkie

Z rzeczy ciekawych/dziwnych w kinie
-na pilocie nie ma przycisku do wysuwania szuflady (dziwne)
-faktycznie nie czyta mpeg1 (vcd)- nawet oryginalnych
-po włożeniu płyty dvd nie nie przełącza się automatycznie tv- łączone hdmi (chyba, że coś przeoczyłem)
Ogólnie, jestem zadowolony ze sprzętu, tym bardziej, że taniutko kupiłem:D:D:D
 

imol

New member
Chyba będę musiał trochę powalczyć z LG żeby mi udostępnili nowszy soft bo mi filmów z USB nie chce wykryć :sad: Dziś specjalnie sformatowałem karte i utworzyłem trzy foldery: muzyka, zdjęcia i filmy, dwa pierwsze foldery wykrywa bez problemu, a filmy nie (wrzuciłem tam dwa divxy). U mnie po podłączeniu USB pojawia sie coś takiego
487d9bd177b069d1med.jpg


kyniugda u Ciebie jest jakaś dodatkowa zakładka "MOVIE" ?
 
Do góry