LG HB965TZ czy Samsung HT-BD1255R? - prosba o opinie

fuggi7

New member
Witam kolegow,

jako ze nosze sie z zamiarem kupna kina domowego, i z decyzja troche sie waham, chcialbym proprosic Was o pomoc. O ile nt Samsunga jest troche opinii o tyle nt LG nie znalazlem ich za wiele.

Dlatego pytanie wlasciwie do uzytkownkow LGka. Czy wystepuja z nim jakies problemy (np nieobslugiwane formaty, problemy funkcjonalne), czym jestescie rozczarowani a czym zachwyceni?
Wydaje mi sie ze polka zarowno cenowa i funkcjonalna obu sprzetow podobna.

Z gory dziekuje za wszelkie sugestie i informacje.

pozdrawiam
 

Krystoss

New member
Witam

Jestem posiadaczem LG HB965TZ od jakis 3 miesiecy i musze przyzac ze jestem pozytywnie rozczarowany. sprzet bardzo fajny i radzi sobie doslownie z kadym formatem audio i video....

Co do jakosci dzwieku to jest naprawde bardzo dobry . bas soczysty i bardzo mocny. W sklepie wyglada bardzo nie pozornie ale dopiero w domu ukazuje swoje piekno.....

Bardzo wazna rzecz Lg skonstruowało ten zestawik wraz z Panem Markiem Levinsonem co widac i slychać

Pozdraiwam
 

fuggi7

New member
Czy naprawde zaden z kolegow nie posiada LG HB965TZ, czy generalnie sezon ogorkowy i pisac sie nie chce? :)

@Krystoss: a moze dorzucisz jeszcze pare spostrzezen?
 

Insdel

New member
Witam

Jestem posiadaczem LG HB965TZ od jakis 3 miesiecy i musze przyzac ze jestem pozytywnie rozczarowany. sprzet bardzo fajny i radzi sobie doslownie z kadym formatem audio i video....

Co do jakosci dzwieku to jest naprawde bardzo dobry . bas soczysty i bardzo mocny. W sklepie wyglada bardzo nie pozornie ale dopiero w domu ukazuje swoje piekno.....

Bardzo wazna rzecz Lg skonstruowało ten zestawik wraz z Panem Markiem Levinsonem co widac i slychać

Pozdraiwam

Chyba masz jakies problemy ze słuchem, kupilem ten zestaw rodzica, po rozpakowaniu i konfiguracji zadzwonilem do serwisu LG z pytaniem czy zapakowali wogole bas, bo wogole go nie slychac, nawet przy maxymalnej skali +6 na sub, bas jest mizerny, głosniki od kompa za 150zł grają o wiele poteżniej. Wg serwisu wszystko dobrze podpiołem, dobra rada dla wszystkich jeżeli zalezy wam na doznaniach z kina i przyzwotej muzyce radze zapomniec o tym zestawie, dla mnie jedna wielka porażka....
 
Do góry