LG FB166 - problem z optyką

kodix13

New member
Witajcie, kupiłem LG FB166, sporo wcześniej o niej poczytałem i byłem bardzo z niej zadowolony po zakupie, aż do dziś. A mianowicie, mam do niej podpięty TV LG (audio) przez gniazdo OPTYCZNE, wszystko działo do dziś. Próby wyłączenia sprzętu z sieci nie pomogło. Więc przełączyłem na PS3, zadziałało i wróciłem do TV. Podziałało chwile i lipa...zero reakcji na jakiekolwiek zmiany. Reakcja na LG jest taka że wyświetla bez przerwy AUX OPT, nie można zmienić na RADIO, USB czy CD. Aha, i po załączeniu słychać jakby bez przerwy kręcił CD (a w CD brak w sprzecie). Miał ktoś taki problem? Może mi pomóc czy trzeba dawać na serwis?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie miałem styczności z tą wieżą ,ale wygląd ma fajny .Jeżeli jest tam cd/dvd i słychać odgłosy silnika to problem jest raczej w napędzie ,a nie w optyce
Odradzam samodzielne naprawy - lepiej skontaktuj się z serwisem
 

kodix13

New member
Poszło na service, nawet pan z servisu był w szoku że taki problem....może coś się dowiem na tygodniu i wkleję co za usterka i jaka diagnoza..
 

kodix13

New member
Wracając do tematu, sprzęt wrócił z serwisu po tygodniu z krótką adnotacją..."wymieniono płytę główną" - nie wiem jak do tego podejść ale coś mi tu śmierdzi...Narazie gra bez zarzutu choć czasem mam wrażenie że dźwięk się gubi (podczas oglądania filmów), dziwnie pytka w głośnikach...
 
Do góry