LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

uberman

New member
Wczoraj zaktualizowałem oprogramowanie (przez sieć) i też nie widzę zmian. A przecież to zmiana milowa z wersji 4 na 5. Jak to zobaczyłem spodziewałem się nawet włączenia nagrywania o którym tak głośno. Ale nic nie zauważyłem. Może, wydaje mi się, że bardziej widać podświetlenie na czarnych płaszczyznach, ale mam nadzieję, że mi się wydaje.
 

mirmil99

New member
jedyna zmiana jaka ja zauwazylem na 5xx to, ze przestal mi widziec plex i siec zaczela znacznie gorzej pracowac...
jest jakas mozliwosc downgrade?
 

mateuszafro

New member
Witam.
Ja odnośnie promocji "zrób kino".Najpierw zarejestrowałem telewizor na stronie zrób kino,tam podałem numer seryjny tv oraz zdjęcie paragonu ale żadnych danych osobowych.Dopiero chwile później zarejestrowałem telewizor na stronie lg i tam podawałem swoje dane.Boję się że zrobiłem to w odwrotnej kolejności i nie dostanę odtwarzacza?zrobił ktoś tak oprócz mnie?
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Witam,

wykonałem wczoraj aktualizację do 5, nie widać żadnych zmian, w LG Apps pojawiło mi się Smart Help, chyba tego wcześniej nie było.

Reszta działa tak samo, Plex itp.
 

ProTon1

New member
Witam.
Ja odnośnie promocji "zrób kino".Najpierw zarejestrowałem telewizor na stronie zrób kino,tam podałem numer seryjny tv oraz zdjęcie paragonu ale żadnych danych osobowych.Dopiero chwile później zarejestrowałem telewizor na stronie lg i tam podawałem swoje dane.Boję się że zrobiłem to w odwrotnej kolejności i nie dostanę odtwarzacza?zrobił ktoś tak oprócz mnie?
zrobilem tak samo po 3 tyg. przyszedl
 

ovner

New member
A ten tv w ogóle bez przerabiania miał taką możliwość DVR czy po prostu sam przerobiłeś ?
Odblokowałem sobie tą funkcje.
Na niemieckim forum znalazłem takie coś odnośnie nowego softu
Kod:
Was mir neu aufgefallen ist:
1.  Smart Help als App Icon, bietet eine Art Text/Bild Hilfe und Infos zu  DLNA, Smart Share ect. (sehe ich jedenfalls zum ersten mal)
2. Die  Menü Navigation geht schneller, und allgemein scheint es mir als hätte  sich die Performance verbessert, denn alles ist um ein vielfaches  flotter.
3. die LG TV Remote App (Android) funktioniert  augenscheinlich nach jetzt auch dauerhaft, bei 04.01.10 hatte ich nach  einem Router Neustart Verbindungsprobleme und habe den TV nicht im Netz  finden können, dies funktioniert jedoch endlich.
4. und wow DLNA  funktioniert nun auch mal auf Anhieb, sowohl mit dem Samsung Galaxy S2  und Allshare als auch mit dem Motorola Defy und der dortigen  Medienfreigabe (DLNA) 

[B]geklärt ist für die Motion Fernbedienung: [/B][I]5.  weiß nicht ob das neu ist, aber zwischen dem Menüpunkt HbbTV und der  Smart-Share EInstellung ist ein Punkt der nennt sich "Zeiger" mit 4  Menüpunkten: Geschwindigkeit, Format, Größe, Ausrichtung, was auch immer  das zu sein scheint.[/I]

i tłumaczone przez google
Kod:
Co uderzyło mnie ponownie:
 Pierwszy Inteligentne Pomoc w postaci ikony aplikacji, oferuje rodzaju tekstu / obrazu pomocy i informacji o DLNA, Smartshare itp.. (Widzę co najmniej po raz pierwszy)
 DrugiNawigacja po menu jest szybsze i ogólnie wydaje mi się, że wydajność zwiększa się, ponieważ wszystko jest wielokrotnie szybszy.
 TrzeciLG TV Remote (Android) działa teraz po najwyraźniej na stałe, w 04:01:10 musiałem zrestartować problemy z połączeniem routera i TV nie można znaleźć w sieci, ale w końcu to działa.
 4-ty wow DLNA, a obecnie pracuje nawet od razu, zarówno z S2 Samsung Galaxy i AllShare, jak również z Motorola Defy i lokalne udostępnianie multimediów (DLNA)

 rozwiązania, jest Projekt zdalnego sterowania: 5 nie wiem czy to jest nowe, ale z menu i smart-Share ustawienie HbbTV jest punkt, który nazywany jest "wskaźnik" z 4 elementów menu: prędkość, styl, rozmiar, orientacja i to, co zawsze wydaje się być.

Na stronie LG niema wzmianki o nowym sofcie.
 

uberman

New member
Witam
Wczoraj podlaczylem lana i wszedlem na onet. Czy jest mozliwosc zainstalowanie flasha bo nie odtwarza mi filmow
Oficjalna odpowiedź z LG:

Witamy,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta firmy LG Electronics. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony był jak najkrótszy.

-----------Reply to Customer Enquiry------------
Szanowny Panie,


dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Informujemy, że jest tam otwarta przeglądarka. Jeśli strona nie jest stworzona w formacie Flash w wersji 9+ bądź Java można ją bez problemu otworzyć
 

luk4sek

New member
u mnie na 5500 aktualizacja poszła bez problemu, plex działa bezproblemowo, od razu wykryło mój komputer:)
ja korzystam z neta na tv przez oryginalny odbiornik

za to ciągle nie działa mi lg tv remote na iOS;/ może zaktualizują tą aplikację w końcu, bo niby wersja na andka teraz ma działać(tyle zrozumiałem z niemieckiego)
 
Ostatnia edycja:

bocian01

New member
Ja najpierw zalogowałem się na "Zrobkino" potem zarejestrowałem na stronie LG. Już dostałem BR3D. Więc chyba możesz być spokojny.
 

ovner

New member
Może ktoś kto już pracuje na nowym sofcie potwierdzić czy działa odblokowany DVR i czy bez problemu można wejść do funkcji serwisowych EZ_ADJUST.
 
Do góry