LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

bocian01

New member
Dzwoniłem codziennie, dzień w dzień aż do skutku.
Może to było upierdliwe, ale BR3D za darmo jest tego wart (tym bardziej że jest ich tylko 6000). Trwało to ponad tydzień, ale dało efekt.
 

malyr

New member
Dzwoniłem codziennie, dzień w dzień aż do skutku.
Może to było upierdliwe, ale BR3D za darmo jest tego wart (tym bardziej że jest ich tylko 6000). Trwało to ponad tydzień, ale dało efekt.
no to jeszcze raz gratulacje :) dzwonienie na infolinie LG nic nie daje, bo to niby zewnętrzna firma zajmuje się tą promocją a oni mają tylko email
mnie idealnie infolinia zbywa :)
 

pl001

New member
@rafi79
dzięki za odzew no ja raczej nie będę wieszał i tylko dlatego mnie to trochę..... no cóż gość w sklepie mi powiedział że jak przyjdzie dostawa to mi tą podstawkę wymieni - no tylko wygląda że to częsty problem i pewnie będzie to samo
 

Covsky

New member
Panowie powiedzcie mi jedna rezcz bo juz tutaj z kolega neo probowalem rozwiazac po kolei problemy. I nawet router nowy zakupilem 1043 mimo ze sie okazalo ze stary tez by dzialal :) I wiekszosc udalo sie skonfigurowac , co te filmy 3d ktore sie wylaczaly dalej maja tak samo ale z tym sie pogodzilem , moze format po prostu jakis. Udalo sie skonfigurowac siec wszystko ladnie dziala tylko mam problem z plikami mkv po sieci.

Jak odpalam seriale czy nawet teraz testuje film 1.5gb ale avi to odapla sie od razu zadnych przyciec wszystko pieknie smiga. Natomiast jak probuje odpalic plik mkv to wyglada to tak jakbym na modemie chcial ogladac film online , wczytuje 5 minut pozniej co sek zawiesza sie i buforuje , probowalem robic pauze i pcozekac troche ale i tak wskaznik nie leci dalej. A plik np zajmuje 1.2gb czyli mniej niz ten avi ktory smiga zajebiscie tylko rozdzielczosc jest wieksza. O co chodzi?
 

Darksae

New member
Witam
Mam prośbe do użytkowników lw570s zwłaszcza lg42lw570s korzystających z oryginalnego stojaka czy moglibyście zwrócić uwagę czy wasze tv patrząc z boku stoją w pionie... bo u mnie jest dosyć mocno wygięty do tyłu - patrząc na poziomice jest to prawie całe oczko , pomaga podłożenie z tyłu czegoś w okolicy 1 cm, no ale chyba nie o to chodzi... nie planuje uchwytu w ścianie więc jest to dosyć mocno irytujące. Byłem dziś w sklepie gdzie kupiłem ten tv (ok tygodnia temu) i miły pan powiedział że ten typ tak widocznie ma.... moglibyście potwierdzić lub zaprzeczyć ( w sklepie akurat nie było dziś już tego modelu...)
Witam. Ja korzystam z oryginalnego stojaka w tym modelu i tv stoi idealnie w pionie.
 

Covsky

New member
wpadlem jescze na cos innego , bo podlaczylem router przy samym tv i bylo lepiej ale i tak cielo caly czas i manualu do adaptera wifi do tv ktory trezba bylo kupic oddzielnie jest tak :

Standard a/b/g/n , Frequecy Rate : 2400-2.48 GHZ , 5150-5250 GHZ, 5725-5800 GHZ
Data rate to standardowe , sensitivity chyba nie istotne i output power ale przy recomendacji znalazlem cos takiego :

802.11n 2,4 GHZ , HD video streaming not recommended, tylko do SD ,music i photo , podobnie przy a/b/g

Dopiero przy 802.11m (5 GHZ) jest recommended na wszystkie opcje. Wiem ze routery sa 5 ghz , moze tutaj jest problem. Tzn wydaje mi sie ze tutaj tylko teraz pytanie : czy moge kupic lepszy adapter na ktorym przy 2.4 bedzie smigac czy powinienem zalatwic router z 5ghz ( co wydaje sie najbardziej prawdodpobone i troche chore zwlascza ze kupilem najpierw wr160n a wczoraj nowiutki 1043 tp
 

Covsky

New member
i jescze jeden temat ( nie wiem co chwile jakis problem mam ) mam film w blue rayu 22gb , zgralem go na pena i tv akurat tego filmu nie widzi , wyswietla mi pusty folder . Jak odpalilem przez plexa to poza tym ze nie dalo sie ogladac bo sie wieszalo co chwile ale sie odpalal.

Wideo
Format : AVC
Format/Informacja : Advanced Video Codec
Profil formatu : High@L4.1
Ustawienia formatu, CABAC : Tak
Ustawienia formatu, poklatkowy : 5 klatek
Tryb multipleksowania : Container profile=Unknown@4.1
ID kodeka : V_MPEG4/ISO/AVC
Przepływność bitów : 15,0 Mb/s
Szerokość : 1.920 pikseli
Wysokość : 818 pikseli
Proporcje obrazu : 2,35:1
Szybkość wyświetlania klatek : 23,976 kl/s
 

barteknowack

New member
Bez reklam
i jescze jeden temat ( nie wiem co chwile jakis problem mam ) mam film w blue rayu 22gb , zgralem go na pena i tv akurat tego filmu nie widzi , wyswietla mi pusty folder . Jak odpalilem przez plexa to poza tym ze nie dalo sie ogladac bo sie wieszalo co chwile ale sie odpalal.

Wideo
Format : AVC
Format/Informacja : Advanced Video Codec
Profil formatu : High@L4.1
Ustawienia formatu, CABAC : Tak
Ustawienia formatu, poklatkowy : 5 klatek
Tryb multipleksowania : Container profile=Unknown@4.1
ID kodeka : V_MPEG4/ISO/AVC
Przepływność bitów : 15,0 Mb/s
Szerokość : 1.920 pikseli
Wysokość : 818 pikseli
Proporcje obrazu : 2,35:1
Szybkość wyświetlania klatek : 23,976 kl/s

Prawdopodobnie tu jest za dużo, max do 4 klatek.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
udało mi się ustawić tak TV, że nie ma zupełnie efektu cloudingu, piękna czerń, podpicuję ustawienia i wkleję parametry

Również oczekuję, bo bardzo wnerwiająca jest jasna łuna nad diodą zasilania na matrycy...

Jedyny parametr jaki na pewno nie zmienię jest punkt widzenia 3D - na 7, maksymalny kompromis spośród "wychodzenia z ekranu" i akceptowalnością głębi :D

Co to za ustawienie "Ochrona oczu" ?

EDIT:

Prawdopodobnie tu jest za dużo, max do 4 klatek

pomyliłem się z tym, u mnie odpala 5-cio klatkowy. Musisz mieć coś z siecią, albo z urządzeniami odpowiedzialnymi za sieć w TV.

Pytanie, są jakieś wartościowe aplikacje w tym LG Apps ?
 
Ostatnia edycja:

ovner

New member
tv wyszukał nowy soft ver. 05.01.10 jeszcze nie aktualizowałem, może jutro. Mam nadzieje że nie wyłączyli DVR bo będzie zonk .
 

radzio99

New member
A ten tv w ogóle bez przerabiania miał taką możliwość DVR czy po prostu sam przerobiłeś ?


Dostałem maila od zrobkino, ze jak tylko zalatwia sprawe dadza znac :D
 

memeczyslaw

New member
witam probował ktoś aktualizować telewizor? ściągnąłem najnowszą aktualizacje ze strony lg wrzuciłem na dysk przenośny i podczas instalacji wywala błąd "Plik jest uszkodzony" ma ktośpodobny problem? udała sie komuś aktualizacja?
 

pjurek02

New member
witam probował ktoś aktualizować telewizor? ściągnąłem najnowszą aktualizacje ze strony lg wrzuciłem na dysk przenośny i podczas instalacji wywala błąd "Plik jest uszkodzony" ma ktośpodobny problem? udała sie komuś aktualizacja?

akt. poszła bez problemu.

ale nie mam bladego pojęcia co się zmieniło
 

Raikage

New member
Witam, posiadam od nie dawna LG 42LW570S i chciałbym na nim korzystać z internetu przez wifi. Czy muszę kupować oryginalny wifi adapter LG za 150zł czy wystarczy jakiś tplink czy pentagram za 50-60??
Czy wejście z tyłu podpisane wireless control to USB? Bo jest jakieś chude xD
Pozdrawiam
 
Do góry