LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

gary1985

New member
A czy ktoś używał w tym tv moduł TechniCrypt CX?Bo właśnie mam kablówkę, dzwoniłem do nich i stwierdzili że karta z dekoderem nie jest parowana a że mam stary dekoder i nie odbieram kanałów hd postanowiłem zakupić sobie ten moduł CI.Oczywiście moduł ci wykrywa ale z karta juz jest problem bo mam taka informacje: problem z karta - sprawdź kartę.Karta jest dobrze wsadzona.Zmieniał kraj na niemcy,ale też nic nie daje.
 

swojcik1

New member
Ja mam 42LW570s i używam modułu TechniCrypt. Wszystko działa u mnie poprawnie, łącznie z kanałami HD. Ale już na monitorze DM2350D kilku kanałów mi nie odbiera.
 

gary1985

New member
No u mnie pisze nie rozpoznano karty.Robiłem już aktualizacje softu tv.Dziwne że nie działa skoro karta nie jest parowana z dekoderem.Może ktoś jeszcze ma ktoś rozwiązanie?
 

marcelj

New member
aktualizacja oprogramowania

Witam panów,
mam problem z aktualizacją oprogramowania w TV LG 42LW570s. Pobrałem ze strony LG software, zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji, podłączyłem do TV i na początku wszystko było tak jak powinno być, ale nagle wyskoczył komunikat "nieznany błąd" i jest po wszystkim, czarny ekran. Mógłby mi ktoś pomóc ? Z góry dziękuję.:)
 

mustafas

New member
Jaką masz aktualnie wersję oprogramowania? Ja też miałem podobny problem, kiedy chciałem przeskoczyć kilka aktualizacji za jednym razem. Najnowsza wersja z pendrive nie wchodziła, musiałem zrobić to przez neta, po drodze zainstalował jedną albo dwie wersje pośrednie.
 

marcelj

New member
Aktualnie zainstalowana wersja to 04.04.11, a chcę zainstalować 05.05.12 i nie potrafię przez ten "nieznany błąd"
 
Ostatnia edycja:

stanelk

Member
Aktualnie zainstalowana wersja to 04.04.11, a chcę zainstalować 05.05.12 i nie potrafię przez ten "nieznany błąd"
Witam,najlepiej jak byś aktualizował przez net,ale jak nie masz starszych wersji to ja bym zrobił tak;
wgrać to.1
GP3_EU_BB_[Special_ChangeOldKey]_C0_RevNo59622_V09 .00.00_ota_V2_SECURED.epk

następnie [u mnie poszło].2

Software File_Version 05.11.08.epk

Po tej operacji powinny wejść już softy aktualne.Uwaga ważne,pendrive musi być dobrej jakości.Ważny tu czas odczytu.
Powodzenia.

99a19ffb28.png
 
Ostatnia edycja:

r2d2

New member
Możesz próbowac aktualizacji przez satelite Astra,tylko nie pamietam z jakiej czestotliwosci ,a aktualnie mam zdjetą antene wiec nie sprawdze ale chyba było to na kanale Anixe sd .Cały proces trwa dosc długo ponad 2h,jakies dwa miesiące temu zaktualizowałem w ten sposób do wersji 05.11.07.Pozdr
 

rojek1

New member
Witam
Bezpośrednio podłącz sieć do tv załącz automatyczne aktualizacje i sam się zaktualizuje do najnowszej wersji po kolei ewentualnie możesz przerwać przed najnowszą i nie zgodzić się na aktualizacje
 

marcelj

New member
A czy do wszystkich sposobów aktualizowania oprogramowania jest potrzebny internet ? Czy jak np. ściągnę softa wrzucę na pendrive'a i podłączę do TV, też jest potrzebny net ? Bo ja neta w TV nie mam, ponieważ router znajduje się na parterze a TV na piętrze. Czy mógłby ten "nieznany błąd" pojawiać się przez to, że nie mam podłączonego neta ?
 
Ostatnia edycja:

Jerzy62

New member
marcelj
Przez pendrive nie potrzeba internetu utwórz folder LG_DTV i do niego pobierz soft włóż do pierwszego gniazda usb i powinno się zainstalować, powodzenia
 

marcelj

New member
jerzy62
właśnie tak robię i podłączam pendrive do TV wyskakuje mi okno aktualizacji klikam start i po paru sekundach wyskakuje komunikat "nieznany błąd" i po wszystkim
 

mustafas

New member
Borykałem się z tym samym problemem, ten sam komunikat. Musisz mieć soft pośredni, nie zaktualizujesz z tak starego do najnowszego. A pośrednich na stronie lg nie znajdziesz. Zostaje Ci net, chyba że znajdziesz gdzieś stare wersje softu.
 

marcelj

New member
A czy do tego softu 09.00.00 też potrzebuje softu pośredniego. Nie potrafię go zainstalować. (obecna wersja softu 04.04.11)
 

vwrafi

New member
Hej. Ostatnio ceny akcesorii do naszych TV zmalały, więc postanowiłem zakupić parę rzeczy. Mam najnowszy soft, ten który blokuje niektóre funkcje. Czy na tym sofcie można uruchomić HUB USB ? Czy jest możliwe podłączenie dysku HDD, pilota Magic i kamerki jednocześnie na najnowszym sofcie ?
 

jacor1986

New member
nie działa you tube!!!

Witam czy u Was tez są problemy z You tube w aplikacji telewizora Lg LW 570S nie chce mi się otworzyć żaden film!!:-( Dodam iż posiadam najnowszą wersję oprogramowania.
 

Jerzy62

New member
U mnie już od jakiegoś czasu nie działa nie wiem co znowu sknocili internet mam w porządku bo reszta aplikacji działa szkoda gadać co oni wyprawiają w tym LG :blagam::p
 

vwrafi

New member
U mnie już od jakiegoś czasu nie działa nie wiem co znowu sknocili internet mam w porządku bo reszta aplikacji działa szkoda gadać co oni wyprawiają w tym LG :blagam::p

U mnie od chwili zakupu YouTube działa cały czas normalnie. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów.Sprawdziłem przed chwilą i żadnych zmian, wszystko działa. Odpukać :)

Nie wiem skąd się biorą wasze problemy z YouTube, ale może częsta aktualizacja softu pomaga. Bo ja np. zawsze aktualizuję TV jak tylko pojawi się nowy soft.

A odpowie ktoś na moje pytanie 2 posty wyżej ?
 
Do góry