LG BH-7520T prośba o ocenę i poradę

cdti

New member
Witam, jak w temacie jestem zainteresowany kompaktowym zestawem kina domowego.
Mam już tv lg 47ga690S i chciałbym coś do niego dobrać.

Myślę nad kinem LG bh7520t. Budżet to około 1200 - 1400 zł nie więcej. Pokój w którym jest tv to salon który ma ma 22 m2.

Wybrałem ten zestaw ze względu na kolumny wąskie i wysokie inne większe (szersze) nie będą dobrze wyglądały a zależy mi również na estetyce zestawu.

Nie chcę żeby salon był przytłoczony sprzętem dlatego zestaw kompaktowy.

Wymagania oprócz estetyki który wyżej wymieniony zestaw spełnia:

- dobra jakość odtwarzanych filmów dvd i divx z obsługa różnych formatów napisów, przyzwoite odtwarzanie bluray

- dobra jakość dźwięku
- brak zakłoceń sygnału WIFI i antenowego (mam zwykła antenę pokojową, w planach nc+ na razie jest jak jest)

- długie kable podłączeniowe tylnych kolumn


Jeśli ktos miał doczynienia z tym sprzetem lub jest szczęsliwym posiadaczem proszę o podsumowanie wad i zalet tego modelu

Oraz bardzo ważne jaka jest długość kabli podłączeniowych do tylnych kolumienek i czy można kable zmienić na inne czy od strony kolumny są na stałe zamontowane
 

Karol211

New member
Witam. Chciałbym się podłączyć do pytania o ten zestaw kina. Konkretnie szukam zestawu do 1500 zł, pokój 22m2 ze skosami z dachu więc tylne głośniki musza być małe, nie mogą byc to kolumny bo sie nie zmieszczą. Kina będę głownie używał do słuchania muzyki, poza tym PS i filmy ale one najrzadziej. Czy taki zestaw zintegrowany z LG będzie dobrze grał ? W sensie czy nie wyrzucę 1500 zł a efektów nie będzie ? Nie jestem melomanem, lubię po prostu czasem głośniej posłuchać muzyki dance z dobrym uderzeniem bassu dlatego też moją obawą jest czy subwoofer ten w zestawie (niby piszą w niektórych zestawach że ma 200w no ale na to się podobno nie patrzy) da radę...
Bardzo proszę o jakąkolwiek radę, z każdej będę bardzo wdzięczny ponieważ jestem laikiem jeśli chodzi o zestawy kina domowego, na co patrzeć, co jest ważne, a nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto.

Głownie myslałem o tym zestawie > LG BH7430P

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
Do góry