LG BD660 youtube koniec?

Big-Apple

New member
Posiadam ten model trzymam go głównie dlatego iż doskonale daje rade z płytkami 50GB BD/RE oraz to że czyta m2ts,mp4,ts w 1080i/p nie wiem czy jest drugi taki w podobnej cenie a jak ktoś zna niech wymieni wiecej niz 1 model

Ale chodzi o problem mianowicie nagle brak wsparcia youtube wyświetla się komunikat że moje urządzenie już nie jest kompatybilne z youtube

oprogramowania nie pobieram już od miesięcy bo jest ryzyko czytałem że ktos pobrał i skończył fatalnie. Nagle wszystko sie poprzestawiało region na 0 menu angielskie a lokalizacja mexyk i tylko wymiana płyty. Inny że płyty Blu Ray wyrzucał i DVD tylko działały.

Mimo iż mój player jest na stałe podpięty kablem do netu to co włączam to regulanie prosi o firmware update

Po gwarancji już dawno.
 

fazo

New member
Z tego co pamiętam to oprogramowanie w 660 jest aktualizowane osobno na poziomie aplikacji smart i firmware'u.
 

pierwszyy

Member
ciesz się, że nadal czyta płyty bluray :>
a na poważnie to nie tylko problem ze sprzętem lg - również panas czy samsung (i inni) mają to samo. Youtube przesał obsługiwać flasha i stąd te "niedogodności".

Aż z ciekawości sprawdzę u siebie na bd570 - pewnie też nie działa, ale nie będę płakał, bo przecież nie o to chodzi, by na odtwarzaczu bluray jutuba oglądać...
 

Big-Apple

New member
ciesz się, że nadal czyta płyty bluray :>
a na poważnie to nie tylko problem ze sprzętem lg - również panas czy samsung (i inni) mają to samo. Youtube przesał obsługiwać flasha i stąd te "niedogodności".

Aż z ciekawości sprawdzę u siebie na bd570 - pewnie też nie działa, ale nie będę płakał, bo przecież nie o to chodzi, by na odtwarzaczu bluray jutuba oglądać...


Wiesz na andoidzie mam zabytkowego youtuba i działa tyle że nie wszystko się otwira a co do flasha to kwestia przeglądarki możesz przeintalowac system postawić inna przeglądare niż chrome i ff i możesz nie odpalić youtuba


Skoro Panas i Samsung i inni mają to samo to wychodzi na to że zostaje HDMI dongle po wifi

Czyli to by było na tyle.
 
Do góry