LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

Dan_DeeM

New member
Na kompie stosuję KMPlayer + zestaw kodeków Cole2k Media - Codec Pack Advanced. Napisy też można dosyć fajnie tam poprawić. Niezły kombajnik jest i łyka praktycznie wszystko.
 

asan1

New member
Bardzo proszę o pomoc jeśli chcę wejść na You Tube to wyskakuje komunikat "mogło wystąpić przeciążenie sieci"A przy próbie aktualizowania w kółko pobiera i instaluje najnowszą aktualizację. Sprzęt
 

dlugi.jnw

New member
Chcesz YouTube to wykonaj Downgrade

Kontrop napisał:
Czesc!

Na to wyglada, ze sprawa jest jasna!.Chyba ta wersja V7.154.00.26 +
sterownik do niej sa temu winne.Ja chcialem sie tylko od posiadaczy BD-370
(ktorym You Tube jeszcze chodzi) dowiedziec, na jakiej wersji
oprogramowania i na jakim sterowniku maja z YT polaczenie.
Jak w.napisalem mozna by sprobowac wgrac taka wersje czy to z Pena czy
z CD..tylko jezeli winny jest temu i sterownik (a chyba jak przypuszcza Kol.
Dan_DeeM jego nie bedzie mozna zmienic) to nawet takie Update nic nie da.

Spokojnie da :) musicie tylko sciagnac wczesniejsza wersje V7.149.00 ze strony LG (bo nie mozna tu na forum wstawiac plikow wiekszych niz zip: 22,02 MB a ten "wazy" nieco ponad 25,6 MB) wypakujcie *.ROM'a do pendriwe badz nagrajcie go na CD zdowngrad'ujcie odtwarzacz a wszystko powtarzam W S Z Y S T K O wroci do normy :D
P.S.
:!: Nie wykonywac (przynajmniej do czasu az nie wypuszcza sprawnego upgrade'a) aktualizacji :!:
 
Ostatnia edycja:

checkin

New member
Zaktualizowałem kilka dni temu do wersji V7.154.00.26. Wczoraj sprawdzałem czy nie ma nowej wersji, ale jest cały czas ta sama (pokazuje V7.154.00 bez 26). Zaktualizowałem i bez zmian.
YouTube cały czas działa bez problemu.
 

Kontrop

New member
checkin napisał:
Zaktualizowałem kilka dni temu do wersji V7.154.00.26.
Wczoraj sprawdzałem czy nie ma nowej wersji, ale jest cały czas ta sama
(pokazuje V7.154.00 bez 26). Zaktualizowałem i bez zmian.
YouTube cały czas działa bez problemu.


Czesc!
Nie wiem co sie stalo ale od kilkunastu min. mam polaczenie z Y-T..a
jeszcze godz. temu nie bylo (wiadomy komunikat)..chyba moze cos u nich
lub w moim "Arcorze" cos bylo nie tak..kompletnie nic nie zmienialem i nagle
dziala! Ciekawe no nie?.

Poza tym wszystko chodzi OK..podoba mi sie zwlaszcza odtwarzanie
w "zdjeciach" Gif-plikow (BD 390 ich nie widzi) ..moja wnuczka za nimi
przepada.


@Dan_DeeM
Sprawdz (jezeli jestes) teraz..moze i Tobie zaskoczy.



:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
 

reset123

New member
Witam, miałem ten sam problem tzn po aktualizacji softu przez kilka dni nie działało youtube, od wczoraj już działa bez problemu wiec na pewno nie jest to wina softu.
I jeszcze jedno, jakis czas temu pojawiły się posty że w odtwarzaczu z angielskim menu nie można wyświetlić polskich czcionek w plikach divx, otóż można, mam sprzęt sciągnięty z zagranicy, kupiony w tym samym sklepie który był opisywany przez innych i właśnie udało mi się ustawić polską czcionkę, wystarczy podczas filmu nacisnąć i przytrzymać kilka sekund przycisk "subtitle" na pilocie, na ekranie pokaże się okienko z wyborem kodu, u mnie było standardowo CP1252, po przestawieniu na CP1250 są polskie znaki:) (ktoś o tym napisał w wątku dotyczącym bd390, ale jak widać w bd370 też działa)
 

Kontrop

New member
reset123 napisał:
Witam...
I jeszcze jedno, jakis czas temu pojawiły się posty że w odtwarzaczu z
angielskim menu nie można wyświetlić polskich czcionek w plikach divx, otóż
można, mam sprzęt sciągnięty z zagranicy, kupiony w tym samym sklepie
który był opisywany przez innych i właśnie udało mi się ustawić polską
czcionkę, wystarczy podczas filmu nacisnąć i przytrzymać kilka sekund
przycisk "subtitle" na pilocie, na ekranie pokaże się okienko z wyborem kodu,
u mnie było standardowo CP1252, po przestawieniu na CP1250 są polskie
znaki:)...

Czesc!

Ciekawe info!..sprawdze czy na tutejszych (West-Europa) wersjach BD-370 to dziala!
Jutro przetestuje to u nas..i dam Wam znac.Czasem sa male "kruczki" na
ktore ciezko wpasc a zalatwiajace problem!


:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
PS: Troche szkoda, ze mozna zalaczac linki czy screny dopiero po napisaniu
25 postow (takie info podal mi Admin)..mysle, ze to chyba troche za duzo.
Bo ja np. nie bede pisal jakis "pierdol" w wszystkich dzialach, zeby "nabic"
licznik..uwazam, ze 10 "logicznych" postow w zupelnosci by wystarczylo.
Majac mozliwosc "zalaczania" Linkow przekierowan czy tez screnow mozna
byloby pomoc poczatkujacym Kolegom...ale to tylko i wylacznie moje zdanie! :lol:
 
Ostatnia edycja:

Kontrop

New member
pirometr napisał:
Poszukuje dobrego programu do dzielenia filmów w formacie mkv.Pozdrowienia Pirometr
Czesc!

mkvmerge GUI- Global > Enable splitting

Lub:

AVI-Mux GUI - settings > split

Ten drugi chyba lepszy!

AVI-Mux GUI

- dodaj plik wideo przeciagajac go na okno programu (drag&drop) albo z menu kontekstowego add,
- zaznacz plik i kliknij na generate data source from files,
- wejdz do ustawien - settings > Output > general,
-- pod split zaznacz maximum file size (MB) i wpisz rozmiar czesci - np. 4000,
-- zaznacz file names:
-- zaznacz max. nbr of files i wpisz ilosc czesci - np. 2
- po zaakceptowaniu zmian (OK) kliknij na start i nadaj nazwe plikowi/plikom > Zapisz.

Zgodnie z obietnica przetestowalem u nas BD 370 i 390..po zmianie w
"subtitle" z CP 1252 na CP 1250 polskie "literki" sa wyswietlane prawidlowo
nie tylko w *avi formacie, ale rowniez w *mpeg-1(2) jak i w *mkv.

Podziekowania dla Kol.reset123 za pow. info.:)

:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
 
Ostatnia edycja:

xkubol

New member
A ja mam pytanie dotyczące interfejsu Ethernet. czy po podłączeniu do sieci lokalnej (bądź komputera) mamy dostęp do zawartości płyty BD z innego urządzenia sieciowego znajdującego się w naszej sieci (bądź na komputerze).
Chciałbym używać odtwarzacza również jako czytnik płyt BD w komputerze.
jeżeli ten model na to nie pozwala to czy znacie jakiś inny posiadajacy tę funkcję?
 

demo84

New member
Witam! Czy ktoś może z was próbował odtworzyć płytę Blu-ray/Dvd obcojęzyczną + napisy np. na pendrive ? Czy to ma prawo zagrać razem ? Wiekie dzięki
 

Dan_DeeM

New member
Nie próbowałem, ale to ma nikłe szanse powodzenia. Przy odtwarzaniu wybierasz źródło PŁYTA / USB. Więc odtwarzacz operuje na jednym wybranym źródle. Mogę się mylić.
 

demo84

New member
Panowie potrzebuje pomocy! Próbowałem zrobić "downgrade" do chyba najstarszego "firmware" z nadzieja że może przeczyta exfata i pupa! Soft zgral się poprawnie ale bd wisi z napisem "please wait" i tak od dłuższego czasu. Nie wiem co robić? Proszę o jakiekolwiek sugestie. Soft wgralem z pendriva niestety nie mam chwilowo opcji podpiecia z nete.
Jeszcze jedno pytanie, podpinam kabel Hdmi v 1.3c i brak obrazu, czy bd370 będzie wogóle śmigal z ta wersja kabla ?
Z góry dziękuję :)
 
Ostatnia edycja:

robstach

New member
Panowie potrzebuje pomocy! Próbowałem zrobić "downgrade" do chyba najstarszego "firmware" z nadzieja że może przeczyta exfata i pupa! Soft zgral się poprawnie ale bd wisi z napisem "please wait" i tak od dłuższego czasu. Nie wiem co robić? Proszę o jakiekolwiek sugestie. Soft wgralem z pendriva niestety nie mam chwilowo opcji podpiecia z nete.

Witam!
Soft należy wgrywać tylko od najstarszej wersji do najmłodszej, w Twoim przypadku tylko serwis.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kmark3

New member
nowa wersja bd370

dzisiaj aktualizowałem nową wersje do bd 370 v7.154.02.26.ster.H42301,youtube śmiga bez problemu,na dniach szczegółowe testy.Pozdrawiam wszystkich posiadaczy blu-raya
 
Do góry