LG 70UK6950PLA -prośba o opinię

pitutek

New member
Witam ,
Proszę o Wasze rady . Jestem u progu zakupu tv. Nie chciałbym wydać więcej niż 5500zl. Z racji tego ,że kanapa oddalona będzie od wiszącego na ścianie telewizora o ok 3-4 metry zasugerowano mi ,abym przemyślał rozmiar od 70’. Do tej pory myślałem o rozmiarze ekranu 65’. Duży rozmiar bardzo kusi ,ale niestety cena również znacząco idzie w górę ,zwłaszcza w przypadku „lepszych” parametrów które oferuje.
Mam zatem dylemat...
Jak oceniacie ten model? Wiem ,że słabo z Hz i tu troszkę się obawiam ,czy przybogladsniu meczy nie będzie występował jakiś mocno irytujący efekt smużenia ? Czy jednak „olać „ większy rozmiar i skupić się na lepszej jakości.
Będę wdzięczny za wszelkie rady.
 

pitutek

New member
Moj obecny telewizor to jakaś 6 letnia 40 calowa sony bravia z przełomową technologią 3D ;)
Aktualnie zmieniam mieszkanie i powiększa mi się salon, stąd powód do zmiany.
Potrzeby... wiesz co ,przez te wszystkie lata ominęła mnie nowość w stylu smart tv ,netflixy itp. Ale teraz podobno to wszystko i tak jest w standardzie.
Używam bardzo podstawowo: kablówka ,czasami mecz (jak akurat nasi grają ,albo skaczą :) ) i wieczorem czasami ps3/4. Ot tyle.
Dodatkowo planuję zakup soudbaru i w ten sposób ,po raz kolejny mieć spokój na kilka lat...
Nie mam jak sprawdzić ile Hz ma obecny moj tv( a nie mam jak teraz sprawdzić) ,ale nie zauważam żadnych artefaktów związanych z rozmazanym ruchem piłkarzy itp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zostałbym z 65" i 100 hz do tych potrzeb.
Najlepszy który zrealizuje plany - to Philips 65PUS8102 z FALD.
Napisz na PW dostaniesz info na BF.
 
Do góry