LG 65UJ701V - Problem z Magic Remote

Noeak84pl

New member
Witam,

Jak w tytule. Mam problem z pilotem. Oryginalny pilot dzialal dobrze poza przyciskiem wyl/wl (jak przyciskam to sie swieci ale brak reakcji tv). Dlatego kupilem nowy pilot (oryginalny ale z 2020r czyli troche nowszy) ale on ma podobny problem, czasem dziala od razu czasem po chwili. Ale napewno jest cos nie tak.
Pilot na podczerwien ir dziala poprawnie za kazdym razem.

Dziekuje za odpowiedz.
 
Proponuje go otworzyć i solidnie wyczyścić. Dodatkowo należy go dokładnie złożyć (a może upadł i się delikatnie otworzył). Będzie służył jeszcze długo.
 

Noeak84pl

New member
Proponuje go otworzyć i solidnie wyczyścić. Dodatkowo należy go dokładnie złożyć (a może upadł i się delikatnie otworzył). Będzie służył jeszcze długo.
Dziekuje za odpowiedz, ale jak napisalem, kupilem nowy pilot i tez jest problem z reakcja tv. Jest wolny, musze przycisnac kilka razy jakis klawisz zeby pilot zalapal. Potem dziala normalnie do momentu kiedy go odloze. Wydaje mi sie ze wchodzi w stan uspienia, potem musze znowu kilka razy wcisnac zeby pilot zadzialal. Wydaje mi sie ze to moze byc cos z TV bo dwa piloty w tym jeden nowy, maja problemy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Magic Remote jest kilka rodzajów w tej samej obudowie. Sprawdzałeś listę kompatybilności? Rozumiem, ze oryginalny magic remote był z pudełka zakupionego telewizora? Jaki to sklep? Może sprzedawca pomyślał: "wszystko jedno ktoóy pilot, skoro wyglądają tak samo" i wrzucił pierwszy lepszy, ktorego używał do prezentacji innych telewizorów? Do Twojego TV powinien być typ AN-MR650A
 
Do góry