LG-65uj6517 i PANASONIC TX-65EX610e

miklosz1

New member
Witam
Dzis w media expert widzialem dwa telewizoro ,jak w tytule. Obydwa okolo 5.500zł. Nie moge znalezc jakichkolwiek recenzji o nich .Ktos z forumowiczów cos wie?
Cena wydaje sie dobra jak za 65 cali
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To są modele z matrycą 50 Hz.
Panasonic ma bardzo słabe aplikacje i dobry obraz.
Samsung ma więcej aplikacji i też dobry obraz.
Ale w klasie cenowej masz też inne dobre modele.
Jaki masz teraz telewizor ?
Jaki sygnał i na czym Ci najbardziej zależy ?
 

miklosz1

New member
Telewizora nie posiadam obecnie zadnego. Sygnal z UPC. TV ma sluzyc do oglądania podstawowych kanałow polskich i popularno-naukowyuch z UPC. Sport raczej rzadko. Do tego koniecznie YouTube .
Zalezy mi tez na mozliwosci odtwarzania zawartosci smartfona na ekranie TV. (filmy,zdjęcia)
Natomiast biorąc pod uwage doswiadczenie ze smartfonem , aplikacji z androida ze sklepu play prawie w ogole nie uzywam. Telewizor ma sluzyc glownie do oglądania programów , ale rozumiem ze teraz większosc ma funkcje smart lub android tv więc pewnie bez tego nie znajde.
No i zalezy mi na 65-calach.
Oglądany bedzie tylko wieczorami, martyca VA.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To powinieneś sięgać po :
- TCL 65 C70 za 5199 zł
- Philips 65PUS6262 za 5199 zł
- TCL 65P60 za 4099 zł
- Hitachi 65 HZ6 za 4850 zł
- TCL 65 S7906 za 4599 zł
Kalibracja gratis lub pakiet gratis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL to trzecia marka na świecie. Telewizor C70 dostał tytuł najlepszego telewizora LCD w Europie a nie żadna z powszechnie znanych marek.
To jak w każdym działaniu na świecie, nowy sportowiec został mistrzem świata i jest !
Spokojnie sprawdź C70 - bo ma lepsze zdecydowanie wyposażenie i możliwości niż owe powszechnie znane marki ,którym się wydawało, że już się nie muszą starać .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To są ostatnie opinie użytkowników właśnie o telewizorze TCLa:

Trzy godziny testów poza mną . Jestem na prawdę bardzo zadowolony. Jakość obrazu jest na bardzo wysokim poziomie.Pomijam ,iż nie oglądam sportu, filmy akcji, dema w 4k i inne bardzo bardzo ładnie się prezentują. W tej cenie nie znajdziemy podobnego TV. Za przykład "referencyjnego" materiału mam koncert ToTo z Polski na BluRay. Jakość, dokładność ,kolory wszystko rewelacyjne. Nie zauważyłem jakiś drastycznych spowolnień czy smużenia w szybkich scenach. Za te pieniądze warto mieć ten tv.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1410708-post934.html
========================================


będą wieczorem :) narazie tylko sprawdziłem czy jest w całości i czeka aż skończę pracę i wyląduje na swoim miejscu, pierwsze wrażenie jednak: Jakość wykonania i ogólny design... konkurencja nawet ta trochę droższa zmieciona pod tym względem totalnie, materiały, spasowanie, perfekcja i to w tym budżecie jest coś czego "bardziej renomowani" producenci nie zaoferują chyba nigdy. Chciałbym też pochwalić zarówno Kikiego jak i kuriera DPD za perfekcyjny kontakt, szybką przesyłkę i obsługę zarówno ze strony sklepu jak i kuriera na bardzo wysokim poziomie którego coraz rzadziej idzie doświadczyć ostatnimi czasy ( choć większość zakupów robię w sieciówkach może to dlatego:wink: )
http://www.hdtv.com.pl/forum/1410599-post918.html
 

miklosz1

New member
Dziekuje za informacje. Czyli załóżmy ,ze z tych trzech modeli , nie biorąc pod uwagę aplikacji, funcji smart i android , a tylko oceniając sam obraz , który bylby najlepszy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież w większości to hejterzy którzy nie kupili i nie widzieli go nawet na oczy.
Na razie w Polsce jedynie my mieliśmy je w dystrybucji.

Wystawiono 2 dni temu
"Nie ma co ukrywać, przeczytałem wszystkie opinie przed zakupem i naprawdę zmartwiłem się, bo testy tego TV wypadają naprawdę dobrze i faktycznie podkreślają, że to matryca 60Hz ale no za tą cenę dziwnie szukać 120Hz. Jakbym chciał 120Hz, musiałbym wydać 2 razy więcej za telewizor, a takim budżetem nie dysponuję. Ku zdziwieniu płynność jest na dobrym poziomie, korzystam z kablówki UPC i naprawdę mogę polecić taki duet! Dodatkowo na plus Android, jestem naprawdę zachwycony działaniem i możliwościami!
Aplikacja T-Cast na telefon jest naprawdę dopracowana! Sony powinien się uczyć jak robić aplikacje!"

==============================
Wystawiono 3 tygodnie temu "Przesiadka z Samsunga jednak była warta! Mimo, że lubiłem kolor czerwony typowy dla Samsungów to jednak już się przyzwyczaiłem i widzę same plusy! Idealnie nadaję się telewizor do powieszenia na ścianę, wszystkie kabelki mam ładnie pochowane, elegancko to teraz wygląda!
Bałem się w sumie komentarzy ale ludzie chyba zapomnieli, że ten TV ma matryce 60Hz, więc sport nie powala ale jakie smużenie? Polecam każdemu sprawdzić na własnej skórze, ja przyniosłem pendrive ze sportem do sklepu i miły Pan pomógł mi podłączyć odpalić i się zdecydowałem.
Idealny wybór z tym TV!"
================================

Tv mam od tygodnia, po przesiadce ze starszego już LCD LG różnica jest bardzo na plus. Łatwość obsługi androida, dla mnie w sumie istotny tylko YouTube, ale można grać ze sklepu Google Kodi i odblokować praktycznie wszystkie kanały telewizyjne łącznie z HBO i C+. Może nie jestem obrazofilem ale dla mnie żadne smużenie nie przeszkadza, jasne jak się bardzo przyjrzy szczególnie z bliska to widać, że nie jest to idealny obraz ale to nie ten przedział cenowy. Poza tym z kanapy mam 3 metry, a nie siedzę 15 cm od ty wyszukując smużeń :) Minusem brak pilota z żyroskopem w zestawie. To by ułatwiło obsługę!


===========================
Ale to Twój wybór.
 
Ostatnia edycja:
Do góry